סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  



             
_________
 









  

        
 
קורסי "נהיגה נכונה" וקורסי רענון יחודשו בעוד כחודש על ידי האוניברסיטה הפתוחה ורשת "עמל"
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> קורסי "נהיגה נכונה" וקורסי רענון יחודשו בעוד כחודש על ידי האוניברסיטה הפתוחה ורשת "עמל"
27-2-11
קורסי נהיגה נכונה ("נהיגה מונעת") וקורסי הרענון יחודשו בעוד כחודש ימים, זאת לאחר שבית המשפט המחוזי בירושלים דחה בסוף השבוע שעבר את עתירתה של אחת המתמודדות במכרז להפעלת הקורסים, כנגד תוצאות המכרז.
 
במכרז שפרסם משרד התחבורה להפעלת קורסי החובה לפני מספר חודשים זכו האוניברסיטה הפתוחה ורשת "עמל". אולם הזכייניות לא החלו בביצוע הקורסים בשל עתירה שהגישה מכללת "אפיק" לבית המשפט, לאחר שהפסידה במכרז.
 
בעוד כשבועיים יחלו שתי הזכייניות החדשות ברישום הנהגים לקורסי הנהיגה הנכונה וקורסי הרענון ובמהלך חודש אפריל 2011 יחלו בביצוע הקורסים.  
 
הזכייניות יפעילו מוקד טלפוני מיוחד לביצוע הרישום לקורסים. רשת עמל כבר החלה ברישום לקורסים והאוניברסיטה הפתוחה תחל ברישום בימים הקרובים.
 
הזכייניות החדשות שיבצעו את הקורסים יפעילו מערך לימודים חדש בעברית וערבית הכולל בין השאר מערכי שיעור חדשים למרצים ולתלמידים, ניתוח אירועים והתמודדות עם מצבים שונים בכביש.
 
מערך הלימודים יופעל לראשונה בשיטת המולטימדיה שבה יוכלו התלמידים לצפות בסרטונים והדמיות של מצבים שונים בכביש במטרה להמחיש בצורה טובה יותר את החומר הנלמד.
 
 כל אחת מהזכייניות תפעיל כ-20 אתרים קבועים לביצוע הקורסים. האוניברסיטה הפתוחה תפעיל את האתרים באזור המרכז בעוד שמכללת עמל תפעיל את האתרים באזור הצפון, ירושלים ודרום הארץ.
 
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ מסר כי שדרוג מערך הלימודים של קורסי החובה יאפשר לשפר לאין ערוך את רמת הלימודים של התלמידים ויתרום להגברת הבטיחות בדרכים.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 



  חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים