סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  


             
_________
 


        
 
נוהל 6 - פרטים אישיים לא יועברו למשרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> נוהל 6 - פרטים אישיים לא יועברו למשרד התחבורה
23-7-12
בפגישה שהתקיימה אמש בין ח"כ ביילסקי יוזם החוק של נוהל 6 ונציגי הנהלת איגוד קציני הבטיחות בראשות שמעון סודאי יו"ר האיגוד, צבי יוזנט מנכ"ל האיגוד ועודד שאולוף חבר ההנהלה, קיבל ח"כ ביילסקי את עמדת הנהלת האיגוד כי אין להעביר רשימות למשרד התחבורה המכילות פרטים אישיים של אנשים עליהם התלוננו אזרחים שפנו לפי מספר הטלפון המופיע על המידבקה "איך אני נוהג".

בנוסף, הוחלט על תקופת "פיילוט" לנוהל החדש למשך שנתיים.  בסיום תקופת הפיילוט, ייבחן הנושא מחדש ויוסקו מסקנות ביחס למידת יעילותו.

למותר לציין כי האיגוד אינו נגד הנוהל החדש אלא בעד התאמתו לצורך מילוי יעודו - צמצום הקטל בדרכים.

כמו כן, הנהלת האיגוד ביקשה ארכה לתחילת ישומו של החוק החדש. תקופת החגים הולכת וקרבה, מה שמקצר את מספר ימי העבודה, קציני הבטיחות יצטרכו לפקח על הסרת מדבקות ישנות והדבקת חדשות במקומן, ישנם קציני בטיחות שיצטרכו לבצע מכרזים לבחירת ספק שרות בתחום מוקד הדיווח, בקיצור, הזמן קצר והעבודה מרובה.
לפיכך, הנהלת האיגוד ביקשה כי  החוק החדש ייכנס לתוקף 90 יום מתאריך פרסומו. 

מחר (יום ג' 24/7/12) אמורה להתכנס וועדת הכלכלה של הכנסת לדון ולסכם את הצעת החוק החדשה. יש לקוות כי דברי נציגי הנהלת האיגוד יילקחו בחשבון בדיון.

 

 
 

  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים