סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
פקחים עירוניים יאכפו עבירות שתועדו במצלמות אכיפה בנת"צים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> פקחים עירוניים יאכפו עבירות שתועדו במצלמות אכיפה בנת"צים
29-8-12
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, הודיע כי במסגרת חוק ההסדרים לשנת 2013, נכללת הצעת החלטה של משרדי התחבורה והאוצר, המסמיכה פקחים עירוניים ברשויות המקומיות לרשום דוחות לנהגים שתועדו במצלמות אכיפה אוטומטיות כשהם נוסעים בנתיב התחבורה הציבורית (נת"צים) בניגוד לחוק.
 
הצעת ההחלטה מסמיכה את הרשויות המקומיות להציב, לתפעל ולתחזק מצלמות אכיפה אוטומטיות, בנתיבי התחבורה הציבורית, שיתעדו נהגי רכב פרטי או כלי רכב אחרים הנוסעים בנת"צים בניגוד לחוק.
 
בצילום יופיע מספר הרישוי של הרכב, תאריך ושעת הצילום, מקום הנת"צ שבו נסע הרכב המצולם ומספר הנוסעים ברכב. על פי הצעת ההחלטה הצילום ישמש ראיה קבילה בכל הליך משפטי.
 
הצעת ההחלטה שסוכמה עם משטרת ישראל, קובעת כי קנסות שיוטלו על ידי הרשות המקומית בגין שימוש שלא כדין בנתיבי התחבורה הציבורית, ישולמו לקופת הרשות המקומית שבתחומיה התבצעה העבירה.
 
יצויין, כי התקנה האוסרת על כלי רכב פרטיים לנסוע בנתיבי התחבורה הציבורית נאכפה בשנים האחרונות באופן חלקי ובלתי מספק ופגעה ביעילות של התחבורה הציבורית.
 
מתן אפשרות לפקחים עירוניים לאכוף עבירות תנועה שתועדו במצלמות האכיפה, יחזיר את היתרון של התחבורה הציבורית וישפר את השרות לציבור. חוסר האכיפה והשימוש של נהגי רכב פרטי בנת"צים, פגעו ביתרון וביעילות של התחבורה הציבורית.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים