סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
פלאג-אין היברידי 4X4 של מיצובישי
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> פלאג-אין היברידי 4X4 של מיצובישי
18-6-12
מיצובישי מוטורס ממשיכה את האסטרטגיה הירוקה הגלובאלית שלה ותציג בבכורה עולמית בתערוכת פריז הקרובה את האאוטלנדר פלאג-אין היברידי.

הדגם החדש שיחלוק את הפלטפורמה עם הדור החדש של האאוטלנדר הינו החשיפה הראשונה של מערכות הנעה של מיצובישי בשנים הקרובות – הנעה היברידית, המשלבת מנועים חשמליים עם מנוע בעירה פנימית.   


אאוטלנדר פלאג-אין היברידי
כיצרנית מובילה בפיתוח הנעה חשמלית, מיצובישי הינה גם הראשונה שמפתחת מלכתחילה שתי גרסאות הנעה לפלטפורמה ייעודית אחת - גרסת בנזין לצד גרסה בעלת הנעה פלאג-אין היברידית. זאת מתוך ראית הנולד מבחינת דרישות השוק לרכב פנאי-שטח מתקדם, אשר מציע גם חלופה ירוקה וחסכונית בדלק. בנוסף, מיצובישי משלבת תחום התמחות נוסף שלה בדגם החדש, והוא יהיה ראשון שיוצע עם הנעה כפולה קבועה.  

שילוב בין הנעה חשמלית קדמית, הנעה חשמלית אחורית ומנוע בעירה קדמי יאפשר נסיעה בשלושה מצבים שונים ובהם: נסיעה חשמלית 'טהורה', נסיעה חשמלית הנתמכת במנוע הבעירה ונסיעה 'רגילה' הנתמכת בהנעה החשמלית. השילוב בין מצבי הנסיעה השונים יביא לחיסכון עצום בדלק וטווח נסיעה של כ-800 ק"מ.

תחילת השיווק האירופי של האאוטלנדר פלאג-אין ההיברידי צפוי במהלך 2013.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים