סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
נמשכים המאמצים להסדרת "שווי השימוש" באמצעות ועדת הכספים של הכנסת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> נמשכים המאמצים להסדרת "שווי השימוש" באמצעות ועדת הכספים של הכנסת
23-3-11
בכנס הרבעוני של האיגוד שהתקיים אתמול בשפיים מסר דוד בוקר יו"ר האיגוד כי הנהלת האיגוד ממשיכה במאמצים לבטל את רוע הגזירה של "שווי שמוש".  הנושא נמצא עתה בועדת הכספים של הכנסת והנהלת האיגוד מנסה להפעיל השפעתה וכל כובד משקלה בעניין זה.

עוד הוסיף בוקר כי מנכ"ל האיגוד צבי יוזנט והוא עצמו משתתפים בדיונים של ועדת הכלכלה של הכנסת ושותפים בנושא שיטת הניקוד החדשה.

בוקר ציין כי הנהלת האיגוד ממשיכה לעקוב אחר ישום ההחלטה לפיה קציני בטיחות יוכלו לצפות בגליון הרשעות של נהגים חדשים המגישים מועמדותם לעבודה, על מנת לסנן נהגים מועדים  במטרה לצמצם תאונות דרכים הנגרמות ע"י  נהגים עם עבר תנועתי מפוקפק.

בהתייחסו לכנס האיגוד האיזורי שהתקיים בצפון, ציין בוקר בסיפוק כי  הכנס האיזורי לקציני הבטיחות באזור הצפון נחל הצלחה רבה ונכחו בו מספר רב של קציני בטיחות. בוקר קרא לחברי הנהלה משאר האזורים להרים את הכפפה ולארגן כנסים דומים באזורים שלהם.

לסיום, חלק בוקר שבחים לאתר האינטרנט של האיגוד ואמר כי: "האתר שלנו הוא אחד האתרים היפים והמקצועיים ביותר בתחום התעבורה הקיימים בארץ".
בוקר קרא לכל החברים לגלוש באתר ולהתעדכן דרכו במידע טרי שזורם אליו מדי יום ביומו, מידע בנושאים מגוונים הרלוונטים לעיסוקו השוטף של קצין הבטיחות.
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים