סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
נמשכים המאמצים להסדרת "שווי השימוש" באמצעות ועדת הכספים של הכנסת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> נמשכים המאמצים להסדרת "שווי השימוש" באמצעות ועדת הכספים של הכנסת
23-3-11
בכנס הרבעוני של האיגוד שהתקיים אתמול בשפיים מסר דוד בוקר יו"ר האיגוד כי הנהלת האיגוד ממשיכה במאמצים לבטל את רוע הגזירה של "שווי שמוש".  הנושא נמצא עתה בועדת הכספים של הכנסת והנהלת האיגוד מנסה להפעיל השפעתה וכל כובד משקלה בעניין זה.

עוד הוסיף בוקר כי מנכ"ל האיגוד צבי יוזנט והוא עצמו משתתפים בדיונים של ועדת הכלכלה של הכנסת ושותפים בנושא שיטת הניקוד החדשה.

בוקר ציין כי הנהלת האיגוד ממשיכה לעקוב אחר ישום ההחלטה לפיה קציני בטיחות יוכלו לצפות בגליון הרשעות של נהגים חדשים המגישים מועמדותם לעבודה, על מנת לסנן נהגים מועדים  במטרה לצמצם תאונות דרכים הנגרמות ע"י  נהגים עם עבר תנועתי מפוקפק.

בהתייחסו לכנס האיגוד האיזורי שהתקיים בצפון, ציין בוקר בסיפוק כי  הכנס האיזורי לקציני הבטיחות באזור הצפון נחל הצלחה רבה ונכחו בו מספר רב של קציני בטיחות. בוקר קרא לחברי הנהלה משאר האזורים להרים את הכפפה ולארגן כנסים דומים באזורים שלהם.

לסיום, חלק בוקר שבחים לאתר האינטרנט של האיגוד ואמר כי: "האתר שלנו הוא אחד האתרים היפים והמקצועיים ביותר בתחום התעבורה הקיימים בארץ".
בוקר קרא לכל החברים לגלוש באתר ולהתעדכן דרכו במידע טרי שזורם אליו מדי יום ביומו, מידע בנושאים מגוונים הרלוונטים לעיסוקו השוטף של קצין הבטיחות.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים