סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
נהג מונית שהתנהג בגסות לנוסעת שנפצעה בידה ואיים ל"זרוק אותה מהמונית" יפצה אותה ב- 1500 שקלים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> נהג מונית שהתנהג בגסות לנוסעת שנפצעה בידה ואיים ל"זרוק אותה מהמונית" יפצה אותה ב- 1500 שקלים
19-9-11
נהג מונית מראש העין שהתנהג בגסות כלפי נוסעת שביקשה להגיע לחדר המיון בבית חולים השרון בפתח תקוה יפצה אותה ב- 1500 שקלים על עוגמת הנפש שנגרמה לה.

שופט בית משפט השלום בנתניה, שלמה (אטינגר) נחשון גזר על נהג המונית בנוסף קנס של 4000 שקלים. כמו כן חוייב הנהג לחתום על התחייבות נוספת בסך 5000 שקלים להימנע מלעבור עבירה דומה במשך שלוש שנים.

הנוסעת הגישה תלונה למפקח על התעבורה במשרד התחבורה. בעקבות חקירת התלונה החליט משרד התחבורה להגיש תביעה לבית משפט כנגד נהג המונית.

מכתב האישום עולה כי נהג המונית הסיע בנסיעה מיוחדת (ספיישל) את הנוסעת מסניף "מגה" באזור התעשיה בפתח תקוה לחדר מיון של בית חולים "השרון" בפתח תקוה.

המונית הוזמנה מתחנת מוניות בפתח תקוה על ידי מנהל סניף "מגה" לאחר שהנוסעת החליקה בסניף על רצפה רטובה ונחבלה בידה השמאלית.

הנוסעת ניסתה לברר לאיזה בית חולים עדיף להגיע וצלצלה לחברתה כדי להתייעץ עימה, אולם נהג המונית שהיה קצר רוח לא הסכים לחכות עד שתסיים את השיחה ודחק בה להכנס למונית.

הנוסעת ביקשה מהנהג להמתין עד שתסיים לברר לאיזה בית חולים עליה לנסוע אך הוא בתגובה הרים קולו וגער בה כי היא "לא המנהלת שלו ולא בעלת הבית של המונית".

לאחר בירור טלפוני נכנסה הנוסעת למונית וביקשה מנהג המונית להגיע לחדר המיון בבית החולים "השרון" בפתח תקוה. במהלך הנסיעה העירה הנוסעת לנהג המונית כי "אדם שעובד בשרות לקוחות מצופה ממנו להתנהגות מנומסת יותר. בתגובה צעק עליה נהג המונית "חוצפנית, מה את חושבת את עצמך, אני אזרוק אותך מהרכב, תסתמי את הפה, שבי בשקט!".

כשהמונית נעצרה באור אדום ברמזור, בצומת הרחובות רוטשילד- איכילוב הנוסעת ירדה מהמונית ונסעה לביה"ח ברכב של חברים שהמתינו לה.   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים