סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מ- 1 ביולי 2011: נהגים יחוייבו לעבור בדיקות ראייה אחת ל-10 שנים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מ- 1 ביולי 2011: נהגים יחוייבו לעבור בדיקות ראייה אחת ל-10 שנים
22-12-10
החל מ- 1 ביולי 2011, יחוייב כל בעל רשיון נהיגה שמלאו לו 40 שנה לעבור בדיקת ראייה אחת ל- 10 שנים.
 
ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום את בקשת משרד התחבורה לדחות את ישום התקנה שהייתה אמורה להכנס לתוקף ב- 1 בינואר 2011.
 
דחיית התקנה התבקשה בעקבות תוכנית משרד התחבורה למחשב את הבדיקות הרפואיות ולהזין את תוצאותיהן באופן מקוון (ON LINE) מהאופטומטריסטים ישירות למחשבי משרד התחבורה.
 
על פי התקנה החדשה של שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ החל מ- 1 ביולי 2011 יחוייב כל בעל רשיון נהיגה שהגיע לגיל 40 עבור בדיקת ראייה, כתנאי לחידוש הרשיון.
 
בדיקת העיניים תתבצע על ידי כל רופא עיניים או אופטומטריסט מוסמך שאושר על ידי משרד הבריאות. כל מי שיאושר לבצע את הבדיקה יקבל "כרטיס חכם" הכולל קוד מיוחד המאפשר לו לבצע את הבדיקה.
 
  ההצעה לחייב את כל הנהגים לעבור בדיקת ראייה אחת ל-10 שנים התקבלה בעקבות מחקר של מכון גרטנר לחקר האפידמיולוגיה ומדיניות הבריאות שהוזמן על ידי משרד התחבורה. הבדיקה נועדה לאתר נהגים הסובלים מליקויי ראייה, העלולים להשפיע על יכולתם לנהוג בכביש ולסכן את עצמם והסובב אותם.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים