סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה פרסם סמלי דרכים חדשים בלוח התמרורים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> משרד התחבורה פרסם סמלי דרכים חדשים בלוח התמרורים
11-7-12
סמלי דרכים חדשים בישראל. משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים פרסם היום סמלים חדשים בלוח התמרורים, במסגרת העדכון השנתי של הלוח.
 
סמלי הדרך החדשים פורסמו בעקבות המלצות צוות מקצועי, בינמשרדי, שבחן הערות ללוח התמרורים החדש שפורסם בתחילת שנת 2011 והמליץ על הסמלים החדשים.
 
בין הסמלים החדשים: סמל יחידת משטרה, המיועד להכווין את הנהגים ליחידות המשטרה. סמל בית חולים עם חדר מיון, המיועד לסייע לנהגים במצבי חרום, לבחור את המסלול הישיר לקבלת עזרה רפואית דחופה.
 
בנוסף לכך, פורסם גם סמל תחנת טעינה והחלפת מצבר לרכב חשמלי. לוח התמרורים כיום, כולל שני סמלים נפרדים, אחד להכוונה לעמדת טעינה והשני להכוונה לתחנת שירות בה ניתן להחליף מצבר חשמלי. הסמל החדש מסמן תחנה בה ניתנים שני השירותים.
 
יצויין, כי בשנה שעברה, אישר שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, את לוח התמרורים החדש של ישראל. סמלי הדרכים החדשים שעודכנו, תואמים את "אמנת וינה", הקובעת אחידות של תמרורים וסמלים בכל מדינות העולם.

לעיון בסמלים החדשים - לחץ כאן 
 
 
 
 
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים