סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה פרסם היום את המכרז להארכת כביש 6 דרומה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> משרד התחבורה פרסם היום את המכרז להארכת כביש 6 דרומה
31-5-12
הדרום מתקרב למרכז הארץ. משרד התחבורה פרסם היום (31/5/12) באמצעות חברת "כביש חוצה ישראל" את המכרז להמשך סלילת כביש 6 דרומה במסגרת תכניתו של שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, להאריך את כביש 6 עד לצומת הנגב.
 
המכרז שפורסם כולל את קטע הכביש ממחלף רהט ועד מחלף להבים (קטע 21) באורך של כשבעה קילומטרים. עלות הפרויקט נאמדת בכ- 300 מיליון שקל והוא צפוי להסתיים בתוך שנתיים וחצי.
 
 עד סוף השנה יפורסמו שני מכרזים נוספים להארכת כביש 6 דרומה, בקטעים שבין להבים ללקיה ובין לקיה לצומת שוקת, באורך של 11 קילומטרים נוספים.
 
המכרז התפרסם לאחר שהממשלה אישרה את תכניתו של השר כץ להאריך את כביש מספר 6 דרומה, בקטע שבין להבים וצומת הנגב. מדובר בקטע באורך של 45 קילומטרים. קטע זה כולל את הקמתם של מספר מחלפים לאורך תוואי הכביש ובכללם צומת להבים, צומת שוקת, צומת נבטים וצומת הנגב.

סלילת הקטע החדש, בין להבים ועד צומת הנגב תאפשר להסיט את התנועה העוברת בתוך באר שבע דרומה ותגביר בכך את רמת הבטיחות בתוך העיר. לדבריו היא גם תשפר משמעותית את הנגישות לבסיס צה"ל באזור.
 
הארכת כביש 6 דרומה מבוצעת במסגרת תכנית "נתיבי ישראל" שנועדה לחבר את הנגב והגליל למרכז הארץ, באמצעות רשת מהירה ומתקדמת של כבישים ומסילות ברזל.

כביש 6 משתרע כיום על פני 140 קילומטרים, ממחלף עין תות שבצפון ועד למחלף מאחז בדרום. במחלף תל קשיש שבצפון מתפצל כביש חוצה ישראל לשתי זרועות – האחת לכיוון מחלף סומך והגליל המערבי, והזרוע השנייה לכיוון מחלף המוביל ואצבע הגליל.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים