סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מרחיבים את ההנחות לכל קווי הרכבת - בעוד שבועיים מנוי "חופשי חודשי" גם בכל קווי הרכבת הבינעירוניים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מרחיבים את ההנחות לכל קווי הרכבת - בעוד שבועיים מנוי "חופשי חודשי" גם בכל קווי הרכבת הבינעירוניים
16-1-11
בשורה טובה לנוסעי הרכבת. החל מ-1 בפברואר 2011 ניתן יהיה לרכוש לראשונה כרטיס מנוי "חופשי חודשי" חדש, בכל אחד מקווי הרכבת הבינעירוניים בארץ, כך החליט שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
עד כה הונהג מנוי "חופשי חודשי" בקווי הרכבת הפרבריים וכן בקווים הבינעירוניים בין ירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע בלבד, לא כולל תחנות ביניים. מ-1 בפברואר ניתן יהיה לנסוע לראשונה בכל קווי הרכבת העירוניים, הפרברים והבינעירוניים, כולל תחנות ביניים באמצעות כרטיס "חופשי חודשי".
 
כרטיס המנוי שיונהג בכל הקווים הבינעירוניים בארץ מגלם הנחה של 25% בתעריף הנסיעה. מחירו של כרטיס נסיעה יחושב כמכפלת מחיר נסיעה בודדת ב-30 נסיעות.
 
 מספר רב של קווי רכבת אינם מוגדרים כיום כקווים פרברים או עירוניים וכתוצאה מכך לא ניתן לנסוע בהם באמצעות כרטיס "חופשי חודשי" המוזיל באופן משמעותי את עלות הנסיעה ברכבת.
 
כרטיס מנוי "חופשי חודשי" ברכבת מאפשר נסיעה בלתי מוגבלת למשך חודש ימים בקווים העירוניים והפרברים ומעתה גם בכל הקווים הבינעירוניים והוא נועד לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית בכלל וברכבת בפרט. 

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים