סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מצלמות אכיפה אלקטרוניות יוצבו רק בכבישים אדומים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מצלמות אכיפה אלקטרוניות יוצבו רק בכבישים אדומים
9-11-10

שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כ"ץ והשר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ  החליטו אתמול  לפעול במשותף לקידום פרויקט  מצלמות האכיפה האלקטרוניות א3, ולהציג חזית אחידה מול משרד האוצר בנושא. 

 

שני השרים הודיעו חד משמעית  כי התקציב להפעלת המצלמות לא יילקח מהתקציב המיועד למימון משטרת התנועה, תקציב המועבר מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, העומד כיום על 65 מיליוני שקלים. 

 

השר כ"ץ אמר כי "אסור  שהפעלת המצלמות תהיה על חשבון תקציב האכיפה שהוא הכלי היעיל ביותר כיום להרתעת עבריני  התנועה ולצמצום תאונות הדרכים. קיצוץ  בתקציב משטרת התנועה הינו הפקרת חיי אדם ".

 

השר אהרונביץ אמר כי " אין ספק שקיצוץ במשטרת התנועה יהווה מכת מוות לאכיפה בישראל. האוצר צריך להבין שחלק מקורבנות הכבישים יהיו על אחריותו".   

 

 בפגישה שהתקיימה  אתמול  בין השרים כ"ץ ואהרונוביץ, וראשי שני המשרדים, סוכם כי פריסת המצלמות תהיה אך ורק  על פי מוקדי סיכון ובכבישים  אדומים ולא בכבישים מהירים, היכולים רק להעשיר את קופת המדינה.  

 

השר כ"ץ הדגיש כי בכל מקרה התקציב למימון תפעול המצלמות , העומד על 25  מיליוני  שקלים, לא ימומן מתקציב הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. עוד הבהיר כ"ץ כי השנה לא יהיה קיצוץ בתקציב שמעבירה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים למשטרת התנועה והוא יעמוד על 65 מיליוני שקלים :" נפעל בשנה הבאה להחזיר את התקציב רשות הלאומית המיועד למשטרת התנועה, ליותר 100 מיליוני שקלים " הוסיף כ"ץ .

 

"הכנסת מצלמות האכיפה  יחד עם תוכניות נוספות כמו הכנסת משטרת התנועה לערים ואכיפה מוגברת בכבישים הבינעירוניים , תוכל להקפיץ את מדינת ישראל מדרגה במלחמה בתאונות הדרכים, למרות שהדרך עוד ארוכה" הוסיף השר אהרונוביץ.

 


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים