סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מנכ"ל משרד התחבורה בכנס האיגוד: קציני הבטיחות הם העיניים בשטח של משרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מנכ"ל משרד התחבורה בכנס האיגוד: קציני הבטיחות הם העיניים בשטח של משרד התחבורה
בהרצאתו בפני באי הכנס, סקר גנות את פעולות משרד התחבורה המתוכננות לשנים הבאות ובהן הרחבת תשתיות בהשקעה של 27.5 מיליארד שקלים למשך חמש השנים הבאות. התקציבים יוקדשו להארכת כביש 6 בשני קצותיו, סלילת כבישים חדשים שייחברו את צפון הארץ ודרומה למרכז הארץ ופריסת מסילות ברזל בפריפריות כך שיקצרו את זמני הנסיעה למרכז. 
המושג חדרה גדרה לא יהיה עוד רלוונטי, כך לדברי גנות.
ההשקעה בתשתיות תביא גם לצמצום תאונות דרכים הנובעות מתשתיות לקויות, הוסיף גנות.
עוד ציין המנכ"ל כי יעד משרד התחבורה לשנת 2010 הוא להקטין  ב-100 את מספר ההרוגים, כפי שהיה גם בשנה שעברה. יש לציין כי יעד זה לגמרי לא פשוט בהתחשב במספר ההרוגים הגבוה ברבעון הראשון של השנה.
לסיום, חזר גנות על תמיכתו בקציני הבטיחות, והציע את עזרתו במתן סמכויות וכל סיוע אחר הנדרש למלוי משימותיו.  
סמנכ"ל משרד התחבורה עוזי יצחקי, בהמשך לדבריו של גנות בנושא העזרה והסיוע לקציני הביטחון ע"י משרד התחבורה, הציע גם הוא את עזרתו ואף נקט בצעד מעשי בכך  שהעמיד את מספר הטלפון של לשכתו  (02-6663280 אשת קשר שוש כהן) לרשות קציני הבטיחות הנתקלים בבעיות וסבורים כי בידיו לסייע בפתרונן. אל תהססו לצלצל, הוסיף יצחקי.
קו הטלפון  יעמוד לרשות קציני הבטיחות  באופן נסיוני, בינתיים עד סוף מאי.
עוד הוסיף יצחקי כי הוא בוחן את האפשרות לתת לקציני הבטיחות הרשאה להכנס למאגר הנהגים. בשלב ראשון לאפשר לקציני הבטיחות לראות עבר של נהגים שצברו 36 נקודות ויותר.
   
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים