סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
מיום שלישי: תעריפי הנסיעה במונית יתייקרו ב-4%
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מיום שלישי: תעריפי הנסיעה במונית יתייקרו ב-4%
20-3-11
תעריפי הנסיעה במוניות המיוחדות (ספיישל) ובקווי השירות יתייקרו מיום שלישי בשיעור של 4%, בהתאם לצו הפיקוח על מצרכים ושירותים שנחתם על ידי משרדי האוצר והתחבורה.
 
עליית התעריפים משקפת את ההתייקרויות שחלו בסל התשומות בענף המוניות ובעיקר במחירי הסולר.
 
מחיר התחלתי של נסיעה במונית נשאר כפי שהיה עד כה 11.1 שקלים אולם קצב פעימות המונה השתנה באופן המשקףאת עליית התעריפים בשיעור של 4%, לעומת המחיר שהיה עד כה.
 
התעריף עבור הזמנת מונית בטלפון יהיה 4.7 שקלים, במקום 4.5 שקלים. כמו כן התעריף עבור נוסע שלישי במונית יהיה 4.4, שקלים במקום 4.2 שקלים עד כה.
 
התוספת שנהגי מונית גובים עבור נסיעה מנמל התעופה בן גוריון לא תתייקר והיא תישאר 5 שקלים. התוספת לנסיעה (על פי דרישת הנוסע), דרך כביש 6 (למעט קטע 18) תהיה 15.1 שקלים במקום 14.3 שקלים עד כה.
 
התוספת לנסיעה (על פי דרישת הנוסע) בקטע 18 של כביש 6 (ממחלף עירון עד עין תות) תעמוד על 5 שקלים.
 
התוספת בנסיעה דרך מנהרות הכרמל (על פי דרישת הנוסע) תהיה 6 שקלים לנסיעה בקטע אחד ו-11 שקלים לנסיעה בשני הקטעים. יצוין כי תוספת זאת לא תחול בנסיעה במונית בקווי השירות.
 
תוספת בנסיעה דרך "הנתיב המהיר" בכניסה לתל אביב (על פי דרישת הנוסע) תהיה על פי עלות האגרה כפי שמוצגת על גבי השלט האלקטרוני בכניסה לנתיב אלא אם המונית פטורה מתשלום האגרה. תוספת זאת לא תחול בנסיעה במונית בקווי השירות.
 
כיול מוני המוניות יחל ביום שלישי בשעה 16:00 אחר הצהריים.

להזכירכם: בנסיעות מיוחדות (ספיישל) חלה חובה על נהג המונית להפעיל מונה בכל נסיעה.

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים