סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
מבצע אכיפה בתל אביב נגד רוכבי אופנועים וקטנועים פורקי חוק
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מבצע אכיפה בתל אביב נגד רוכבי אופנועים וקטנועים פורקי חוק
17-11-10
הולכי רגל כמו גם נהגי מכוניות מכירים היטב את השתוללות נהגי הקטנועים והאופנועים, את הנהיגה חסרת האחריות שלהם שגורמת לא אחת לתאונות קשות עם נפגעים.
רוכבי האופנועים מעורבים פי 25 יותר בתאונות דרכים בהשוואה לנהגי כלי רכב פרטי. זאת ועוד, מרבית התאונות בהן מעורב רוכב אופנוע, האשם בתאונה ברב המקרים היה רוכב האופנוע עצמו.
העבירה השכיחה ביותר בקרב רוכבי האופנועים היא נהיגה במהירות מופרזת אך גם הזיגזוג המטורף בין מכוניות, רכיבה על מעברי חצייה  ורכיבה פראית על מדרכות בין הולכי רכב הינן עבירות הגורמות לתאונות קשות ומיותרות.
נראה איפא כי  אכיפה מאד מוגבלת אם בכלל של  חוקי תנועה אלמנטרים על נהגים אלו מאפשרת לרוכבי האופנועים "לפתח" את הנהיגה המסוכנת  בכליי רכבם לדרגות הולכות וגוברות של מסוכנות.
לאור תלונות רבות של הולכי רגל כמו גם של נהגי מכוניות, הוחלט בתל אביב על מבצע של מיגור הרכיבה המסוכנת. משטרת תל אביב תנהג בחומרה רבה נגד נהגי אופנועים שייסעו בניגוד לחוקי התנועה וובהתאם לחומרת העבירה , האופנוע/קטנוע עלול להיות מוחרם.
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים