סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מבצע אכיפה בתל אביב נגד רוכבי אופנועים וקטנועים פורקי חוק
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מבצע אכיפה בתל אביב נגד רוכבי אופנועים וקטנועים פורקי חוק
17-11-10
הולכי רגל כמו גם נהגי מכוניות מכירים היטב את השתוללות נהגי הקטנועים והאופנועים, את הנהיגה חסרת האחריות שלהם שגורמת לא אחת לתאונות קשות עם נפגעים.
רוכבי האופנועים מעורבים פי 25 יותר בתאונות דרכים בהשוואה לנהגי כלי רכב פרטי. זאת ועוד, מרבית התאונות בהן מעורב רוכב אופנוע, האשם בתאונה ברב המקרים היה רוכב האופנוע עצמו.
העבירה השכיחה ביותר בקרב רוכבי האופנועים היא נהיגה במהירות מופרזת אך גם הזיגזוג המטורף בין מכוניות, רכיבה על מעברי חצייה  ורכיבה פראית על מדרכות בין הולכי רכב הינן עבירות הגורמות לתאונות קשות ומיותרות.
נראה איפא כי  אכיפה מאד מוגבלת אם בכלל של  חוקי תנועה אלמנטרים על נהגים אלו מאפשרת לרוכבי האופנועים "לפתח" את הנהיגה המסוכנת  בכליי רכבם לדרגות הולכות וגוברות של מסוכנות.
לאור תלונות רבות של הולכי רגל כמו גם של נהגי מכוניות, הוחלט בתל אביב על מבצע של מיגור הרכיבה המסוכנת. משטרת תל אביב תנהג בחומרה רבה נגד נהגי אופנועים שייסעו בניגוד לחוקי התנועה וובהתאם לחומרת העבירה , האופנוע/קטנוע עלול להיות מוחרם.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים