סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  


             
_________
 


        
 
מאוגוסט: הזמנת רשיון נהיגה בטלפון או באינטרנט, בחצי מהמחיר הרגיל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מאוגוסט: הזמנת רשיון נהיגה בטלפון או באינטרנט, בחצי מהמחיר הרגיל
 
ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום (3/5/10)  את תוכניתו של שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ להוזיל משמעותית את אגרות הרישוי למי שיעדיף להשתמש בשרותי הטלפון או האינטרנט של משרד התחבורה, במקום להגיע למשרד הרישוי.
 
 במטרה לקצר את התורים במשרדי הרישוי, הוחלט  לעודד אזרחים להזמין אגרות רישוי, באמצעות המוקד הטלפוני, האינטרנט או בעמדות השירות האוטומטיות  של משרד התחבורה.
 
על פי הרפורמה, מי שינפיק כפל רישיון נהיגה או רכב , באמצעות הטלפון ישלם  27 שקלים בלבד, במקום 52 שקלים למי שיעדיף לעשות זאת במשרד הרישוי.
 
מי שיבקש להזמין טופס חידוש רישיון נהיגה או רכב יוכל לבצע זאת ללא כל תשלום  באמצעות הטלפון או האינטרנט ואילו מי שיעדיף לקבל את הטופס במשרד הרישוי ידרש לשלם 25 שקלים.
 
במסגרת הרפורמה תבוטל גם תוספת האגרה המשולמת כיום עבור הנפקת רישיון נהיגה חדש, בסך 28 שקלים ותוספת האגרה עבור הנפקה חוזרת של רישיון נהיגה העומדת כיום על 21 שקלים.
 
מנתוני משרד התחבורה עולה כי מידי שנה מונפקים במשרדי הרישוי ברחבי הארץ כמיליון רישיונות נהיגה ורכב שהיו יכולים להתבצע באמצעות הטלפון או האינטרנט.
 

  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים