סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לאיכות חלקי הפח לרכב המיובאים, השלכות בטיחותיות חמורות מאד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> לאיכות חלקי הפח לרכב המיובאים, השלכות בטיחותיות חמורות מאד
21-12-10
עוד הוסיף בוקר בעניין זה כי פורום ארגוני הרכב בישראל פועל למיסוד נושא היבוא של חלקי הפח בשל ההשלכות הבטיחויות החמורות הנובעות מיבוא לא מפוקח של חלקי פח לא מקוריים.
לצורך הסדרת עניין זה הוקמה ועדה ע"י משרד התחבורה בה נציגות של איגוד קציני הבטיחות שמטרתה לבדוק סוגיה זו.

בוקר התייחס למאבק ארגוני התחבורה לביטול הצמדת שווי השימוש למדד ואמר כי הנה המאבק מביא לתוצאות ראשונות. הנושא בהובלתה בכנסת של ח"כ זוארץ עולה לדיון מחודש בועדת הכספים של הכנסת במטרה לבטל את רוע הגזירה.
עם זאת, הביע בוקר תרעומת על השתתפות דלילה של קציני בטיחות בכנס החרום שהתקיים בעניין זה. "הנושא הוא בנפשכם ומהווה סיכון למקום עבודתכם ולכן חשוב מאד לא לגלות אדישות אלא להיות שותפים אקטיבים במאבק זה כמו גם בכל מאבק שמטרתו לשפר ולקדם את מעמגכם" הוסיף בדבריו בוקר.

לרגל מינויו של רון מוסקוביץ לתפקיד של מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, איחל בוקר למנכ"ל הנכנס הצלחה בתפקידו החדש והביע תקוותו לשיתוף פעולה ועבודה משותפת עם האיגוד, במטרה  להלחם כתף אל כתף בתאונות הדרכים והורדת עקומת התאונות.


בתמונה: דוד בוקר נפרד מאבישי מיכאלי

בסיום דבריו, נפרד בוקר במילים חמות מאבישי מיכאלי מנהל אגף מטענים, מל"ח וחומ"ס במשרד התחבורה בזו הלשון: "אני מבקש להיפרד מחבר אישי, בעל מקצוע, איש רב פעלים, בעל נסיון רב בעיסוקו, ידיד אמיתי של איגוד קציני הבטיחות. אנחנו מאחלים לך אריכות ימים והצלחה בכל אשר תפנה".
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים