סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לוחצים פחות על דוושת הגז
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> לוחצים פחות על דוושת הגז
26-7-12
ניצב ברונו שטיין ראש אגף התנועה במשטרת ישראל מסר אתמול בוועדת הכלכלה של הכנסת כי הצבת מצלמות המהירות ומצלמות הרמזור הביאו לירידה ממוצעת של 10 קמ"ש במהירות הנסיעה של הנהגים. נתונים אלו מתבססים על סקר שנערך עבור משטרת ישראל בנושא זה.

עוד עולה מהסקר כי ההאטה במהירות הנסיעה חלה לא רק בכבישים בהם מוצבות המצלמות. גם הנהגים עצמם מודים כי נוכחות המצלמות בכבישים גורמות להם למתן את מהירות הנסיעה.

נכון להיום, ישנן 20 מצלמות, 16 מהן מצלמות רמזור שמצלמות מעבר באור אדום ועבירות מהירות ו-6 מצלמות מהירות. עד סוף שנת 2012 אמורות להיות 60 מצלמות בכל רחבי הארץ.

מדיניות המשטרה היא להשאיר את כל המצלמות גלויות לעין ולהודיע על מיקומן הואיל והמטרה לדברי ניצב שטיין היא להוריד את מהירות הנסיעה ולא להפתיע את את הנהגים במתן דוחות.

עם זאת, מן הראוי לציין כי 60 מצלמות עשויות להניב לקופת המדינה סכום מכובד של כ-200 מליון ש"ח.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים