סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כנס איגוד קציני הבטיחות לחבריו בצפון הארץ הסתיים בהצלחה מרובה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> כנס איגוד קציני הבטיחות לחבריו בצפון הארץ הסתיים בהצלחה מרובה
22-11-11

מאת: אייל הדר

בתאריך 15.11.11 בשעות הערב נערך כנס לקציני בטיחות חברים משלמי מיסים מהמחוז הצפוני, בקיבוץ הזורע.
הכנס החל בשעה 18.00 והסתיים בשעה 20.30 בערב. את החסות העיקרית לכנס זה סיפקה חב' UTI מוטורס יבואני משאיות ISUZU בישראל.

נושאי הכנס היו: "משאיות חלוקה "איסוזו" בפלחי משקל של 8 – 12 טונות", מזווית ראיה של חברה אשר מובילה בגדול את תחום המכירות של פלח משאיות זה בארץ והנושא השני שהועבר ע"י אנשי "יעקבי הנדסת בטיחות בע"מ" היה: "הממשק שבין תפקידיו של הממונה הבטיחות במפעל לבין תפקידו של קצין הבטיחות" 

בערב מהנה זה שולבה מצגת ארגונית ושיווקית שהוצגה והוסברה על ידי בועז קולודנר סמנכ"ל שיווק בחב' UTI, שבה הסביר ופירט תוך התמקדות בעובדת הקושי להיות בחזקת מספר אחד בשוק מאוד תחרותי מחד, יחד עם הקושי הגדול עוד יותר לשמור על המקום הראשון והאמצעים היצירתיים שהחברה נוקטת בהם כאסטרטגיה לצורך כך מאידך, וכל זאת בחלקו הראשון של הכנס.לאחר ארוחת הערב שהוגשה בטעם רב וערב לחיך,נפתח חלקו השני של הכנס על ידי אנשי חב' "יעקבי הנדסת בטיחות בע"מ" שהרצאתם לוותה במצגת תפעולית שהוצגה והוסברה על ידי מרסלו ארבר ואינג' נימר חג'ו.נושא הרצאתם עסקה "בממשק שבין תפקידיו של הממונה הבטיחות המפעלי לבין תפקידו של קצין הבטיחות בתעבורה" זאת במפעלים אשר בהם קיים צורך חוקי ועסקי להעסקת שני בעלי התפקידים יחד.

מסתבר, שקיימים תחומים רבים בהם קיים תחום פעילות משותף (תחום אפור) . לכן קיימת חשיבות רבה לחשיפה למידע גם לתחום הבטיחות המפעלית שבהחלט יכולה לתרום לבטיחות הכללית בכול ההיבטים הקשורים מתהליכי היצור במפעל,אריזה, שינוע במלגזות, העמסה,אבטחת מטען,פריקת המטען וההובלה בטוחה בדרכים.

בכנס  נכחו כ- 85 קציני בטיחות בתעבורה משלמי מיסים,חברי הנהלת האיגוד הארצי,וכן מנהל תחום קציני בטיחות במשרד התחבורה.את הכנס ארגנו חברי הנהלת האיגוד מהמחוז הצפוני: אייל הדר,ויקטור סבח ודני רכליס. את הכנס הנחה אייל הדר ושולבו בו גם דברי ברכה מאת דוד בוקר יו"ר האיגוד לבאים לכנס וכן דברי ברכה ועדכונים רלוונטיים שנמסרו על ידי מנהל תחום קציני בטיחות- ג'קי לוי.על פי תגובות החברים נארה כי הכנס נחל הצלחה רבה והצוות הצפוני כבר שוקד על קיום המפגש הבא. עד כה המחוז הצפוני פעיל מאוד בין היתר בקיום כנסים אזוריים לאנשי הצפון וכנס זה היה הכנס הרביעי במספר שהתקיים במחוז הצפוני.

גם אנשי חב' UTI הביעו שביעות רצון גדולה מהכנס והביעו רצון עז להרחיב את הפעילות המבורכת הזו גם ליתר המחוזות ולחזק עוד יותר את הקשרים העסקיים בינם לבין איגוד קציני הבטיחות.חברי ההנהלה מהצפון רוצים בהזדמנות זו לבקש ממי שיש לו רעיונות ותכנים מתאימים שיכולים להיות משולבים בכנסים האזוריים שלהם, להביאם לידיעת והצוות שישקול לשלבם בכנסים הבאים לפי מידת העניין.


 
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים