סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כלמוביל משיקה את i20 החדשה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> כלמוביל משיקה את i20 החדשה
8-8-12
כל מוביל מציגה דגם חדש לאחר מתיחת פנים במחיר של החל מ – 74,900₪ 
ה- i20 החדשה ממשיכה גם היא את סממני העיצוב של יונדאי- Fluidic Sculpture ותכלול בין היתר אבזור ומפרט עשיר כבר מדגם הבסיס. העיצוב החדש והמפוסל יותר מדגיש את הקווים החדשים והמודרניים של יונדאי מבחוץ ומבפנים.
 
במסגרת מתיחת הפנים של יונדאי i20 יושק בישראל גם דגם חדש עם מנוע 1.2 ליטר, תיבת הילוכים ידנית ו- 85 כ"ס אשר יימכר ב- 74,900 אלף ₪. הדגם ישווק ברמת גימור Insight ויאובזר ב- 4 חלונות חשמל, מראות חשמליות, נעילה מרכזית, מראות מתקפלות חשמליות, פנסי איתות במראות, מחשב דרך, אימובילייזר מקורי, מערכת שמע מקורית, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, תא כפפות מקורר, מנגנון SAFETY WINDOW בחלון ועוד. לדגם זה פליטה של 114 ג/ק"מ המזכה אותו בציון ירוק 2.
 
דגם ה- Insight ישווק גם במנוע 1.4 ליטר אוטומטי ובמחיר של 94,900 ₪.
 
דגמי יונדאי i20 עם מנוע 1.4 ליטר ב- 100 כ"ס כוללים גם את רמת האבזור Inspire אשר משלבים בנוסף, בקרת אקלים, חלון שמש, חישוקי סגסוגת, גלגל הגה מצופה עור  וכניסה ל- iPOD. דגם ה- Premium יכלול בנוסף, מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים- TPMS, פנסי ערפל, חיישן הדלקת אורות, מראת ECM  נגד סינוור וריפודים בצבע אדום.
 


בכל הדגמים 6 כריות אוויר מערכת ESP, EBD + ABS ומערכת בקרת משיכה TCS.
 
ה- i20 הינה אחד הדגמים הפופולאריים של יונדאי בישראל וזוכה להצלחה רבה. מתיחת הפנים מאפשרת להביא לקהל הישראלי דגמים חדשים המשלבים אבזור רב, בטיחות ומחיר אטרקטיבי.
 
 ה- i20 החדשה תימכר בשלוש רמות גימור: Insight, Inspire Premium,

 


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים