סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כביש 531, כביש הרוחב המהיר בין כ"ס, רעננה והרצליה יוצא לדרך
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> כביש 531, כביש הרוחב המהיר בין כ"ס, רעננה והרצליה יוצא לדרך
כביש 531 יוצא לדרך. כביש הרוחב המהיר בין רעננה, כפר סבא והרצליה יסלל על ידי החברה הלאומית לדרכים (לשעבר מע"צ) והוא יבוצע במסגרת תקציב המדינה. כך הכריע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
במסגרת ישיבה שהתקיימה היום (יום שני) בלשכת מנכ"ל משרד התחבורה, יעקב גנות ובהשתתפות נציגים של משרדי התחבורה והאוצר והחברה הלאומית לדרכים, הוחלט על דעת כל הצדדים הנוגעים בדבר להטיל על החברה הלאומית לדרכים להתחיל בסלילת כביש 531 במהירות האפשרית.
 
בישיבה הוחלט שלא לקבל את הצעת חברת דניה- סיבוס לביצוע הפרויקט בשל פערים כספיים ניכרים בין הצעת דניה סיבוס כפי שהוגשה במכרז לבין הצעתה כיום.
 
כביש 531 אמור להיות אחד מכבישי הרוחב המרכזיים באזור השרון ועתיד לחבר את התנועה מכביש החוף לכביש חוצה ישראל, דרך נתיבי איילון לאורך 20 קילומטר. 
מדובר באחד הפרויקטים הגדולים שנבנו אי פעם בישראל.
 
מדובר בפרויקט משולב של כבישים ורכבת הכולל 11 מחלפים, 36 גשרים ומנהרות. שר התחבורה ציין כי בניית הכביש, שעלותו נאמדת בכ- 2.5 מיליארד שקל, תמשך כשלוש שנים.  
 
לאור הקשיים שהתגלעו במשא ומתן עם חברת דניה סיבוס הוחלט שלא לעכב יותר את הפרויקט ולצאת במהירות האפשרית לסלילת הכביש. "שיתוף המגזר הפרטי הוא דבר חשוב אולם לא ניתן יותר לעכב את הפרויקט החשוב ולכן הוחלט כי החברה הלאומית תבצע אותו במימון המדינה" אמר כץ.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים