סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
תמיכה של יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בתכנית החדשה להחמרת הענישה לעברייני תנועה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון ידיעות מהמשטרה >> תמיכה של יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בתכנית החדשה להחמרת הענישה לעברייני תנועה
9-1-11
לין אמר כי אם רוצים להיאבק בתופעות של נהיגה בריונית, עברייני תנועה מסוכנים, ועברייני תנועה מועדים אי אפשר לעשות זאת יותר בכפפות משי ובאמצעות הליכי משפט ממושכים.
 
יצירת אפשרות לעצור עבריינים מסוכנים במיוחד, שלילת רישיונות נהיגה, על פי סמכות קצין מחמת ביצוע עבירות ברורות ומסוכנות, וכן השבתת רכבים,  הם בדיוק האמצעים הנחוצים כדי להוריד מהכביש בתגובה מהירה  נהגים המסכנים את חיי הציבור. יש לברך על כך שגם הנהלת בתי המשפט ומשרד המשפטים הצטרפו לתכנית זו ונתנו לה גיבוי מלא.
 
אוריאל לין:
"מה שנחוץ עכשיו לעשות זה לקדם במהירות את הליכי החקיקה בדיונים אינטנסיביים כפי שהתכלית המרכזית מחייבת, וכן לדאוג לשיפור אמצעי האכיפה נגד עבריינים גם עפ"י תפיסות עבודה חדשניות יותר. לדוגמא ציין לין שאם רוצים לתפוס עברייני תנועה מסוכנים בזמן ביצוע העבירה, הרחבת השימוש במכוניות שיטור סמויות הינה האמצעי הטוב ביותר".
 
כמו כן, ניתן להגביר את תשומות האכיפה בתוך הערים באמצעות הענקת סמכויות לפקחי תנועה לרשום דו"חות במספר עבירות מוגדרות.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים