סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יום עיון ראשון לקציני בטיחות בתעבורה, בנושא מערכות בטיחות, הראשון בסידרה, התקיים בתחילת השבוע
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> יום עיון ראשון לקציני בטיחות בתעבורה, בנושא מערכות בטיחות, הראשון בסידרה, התקיים בתחילת השבוע
5-9-11
יום עיון  מרתק ועשיר במידע התקיים בתחילת השבוע במיתחם קבוצת קרסו.
יום העיון עסק במערכות בטיחות פסיביות ואקטיביות בכלי הרכב המודרנים.במסגרת יום העיון נסקרו מערכות בטיחות אקטיביות כגון:  tcs ,abs, eba, esp ומערכות בטיחות פסיביות. ההרצאות לוו במצגות וסרטונים שהדגימו את המערכות השונות.


יום העיון התקיים בנוכחות ג''קי לוי מנהל גף קציני הבטיחות במשרד התחבורה, דוד בוקר יו"ר האיגוד, שמעון סודאי מרכז ועדת ההדרכה וההשתלמויות באיגוד וצלי סעדי מנהל מח' ציי רכב בקבוצת קרסו.

פתח את יום העיון שמעון סודאי מרכז ועדת ההדרכה וההשתלמויות באיגוד שאמר כי קציני הבטיחות הינם החלוץ ההולך לפני המחנה וככאלה הינם חייבים להיות בקיאים במערכות הרכב השונות, בחידושים והתפתחויות המתרחשות בשוק הרכב. מטרתו של יום העיון, להעשיר את הידע של קציני הבטיחות ולעדכן אותם בחידושים וההתפתחויות העכשווים. עוד הוסיף סודאי כי על קציני הבטיחות  להעביר את הידע שלהם הלאה לנהגים עליהם הם ממונים.

לסיום הודה סודאי לחב'' קרסו מוטורס ולצלי סעדי מנהל מח'' ציי הרכב בחברה על הירתמותם למשימה החשובה הזו והחסות שהעניקו ליום העיון.

צלי סעדי נציג קרסו מוטורס, מנהל מח' ציי הרכב בחברה, השיב בדבריו  כי הוא נענה ברצון לקחת חלק בפרוייקט  וכי הוא שמח על האפשרות שניתנה לחב' קרסו לעדכן את קציני הבטיחות במערכות הבטיחות הקיימות ברכב המודרני.

"אם נציל נפש אחת כאילו הצלנו עולם ומלואו ובכך שכרנו" , הוסיף סעדי.
סעדי סקר בקצרה את התפתחותה של חברת קרסו. הרבה שינויים עברו על הקבוצה.  מחברה משפחתית קטנה, הפכה קבוצת קרסו לחברה בורסאית בניהול חיצוני. היום מכהנים בחברה נציגים של משפ'' קרסו שהינם כבר דור שלישי בחברה. סעדי ציין כי בניגוד לעבר,  קיימת עתה הפרדה מותגית בין רנו, ניסאן ואינפיניטי המותגים שקבוצת קרסו מייצגת.  ההפרדה המותגית באה  לידי ביטוי בין היתר גם באולמות תצוגה נפרדים לכל מותג.


דוד בוקר יו"ר האיגוד שיבח את קבוצת קרסו על היותם חלוצים בסידרת ימי העיון ועל הרתמותם למשימה חשובה זו של הדרכה ועידכון קציני בטיחות בטכנולוגיות חדשות במערכות בטיחות בכלי רכב.
בוקר הוסיף כי הוא מקווה כי גם יבואנים אחרים ירימו את הכפפה וישתתפו בימי עיון נוספים המתוכננים לעידכון קציני הבטיחות.
לסיום, הודה בוקר לסודאי רכז וועדת ההדרכה על היוזמה לקיום יום העיון וארגונו ולצלי סעדי על קיום הארוע. 


ג''קי לוי, מנהל גף קציני בטיחות שיבח את האיגוד על היוזמה בקיום ימי העיון, ציין את חשיבותם של ימי עיון אלו והציע לקיים ימי עיון נוספים לפי סקטורים שונים, כך למשל ימי עיון המיועדים לקציני בטיחות של חב'' הסעה או ימי עיון המיועדים לקציני בטיחות בחברות הובלה וכו''.
לעיון באלבום התמונות מיום העיון - לחץ כאן
 

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים