סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
השר כץ מינה צוות מיוחד שיבדוק את תאונת הרכבת ליד קריית גת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> השר כץ מינה צוות מיוחד שיבדוק את תאונת הרכבת ליד קריית גת
9-8-10
שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ מינה היום (יום שני) צוות מיוחד שיבדוק את מכלול הסיבות והגורמים שהביאו להתרחשות תאונת הרכבת ביום חמישי האחרון במפגש מסילת הברזל, סמוך לקרית גת. בתאונה בה קיפחו את חייהם שבעה בני משפחה.
 
בראש הועדה יעמוד ניצב משנה (בדימוס) משה בן זיקרי, לשעבר ראש מחלקת התנועה במשטרת ישראל וחברים בה פרופ' שלמה הקרט מהטכניון, ד"ר דן לינק מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ראש יחידת רישוי מסילתי במשרד התחבורה, משה יצחקי ורב פקד יוני גיז ממשטרת ישראל.
 
צוות הבדיקה יחל מיידית את עבודתו ובסיומה יגיש המלצות בדבר האמצעים והדרכים הנדרשים לשיפור רמת הבטיחות במפגשי מסילת ברזל וכבישים.
 
הצוות התבקש להגיש את המלצותיו לשר כץ ולמנכ"ל משרדו, יעקב גנות בתוך 30 יום ולא יאוחר מ- 15 לאוקטובר 2010.
 
במסגרת הבדיקה רשאי הצוות לקבל לידיו את כל החומרים הרלוונטיים ובכלל זה מרכבת ישראל. כן רשאי הוא לזמן אליו כל גורם שימצא לנכון.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים