סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
העדכון האחרון של נוהל 6 אינו ברור כל צרכו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> העדכון האחרון של נוהל 6 אינו ברור כל צרכו
21-6-11
בכנס האיגוד שהתקיים אתמול (יום ב' 20-6-11) בשפיים, קרא סודאי חבר הנהלת האיגוד ורכז ועדת הדרכה והשתלמות  לחברי האיגוד, לגלות יותר מעורבות ולהיות שותפים בהכנת ימי ההשתלמות ע"י הבאת נושאים מעניינים בפני הנהלת האיגוד, היכולים להעשיר את תכניהם של הכנסים. "הרצאות מעניינות עשויות לתת כלים עדכניים בידיכם  קציני הבטיחות ולשפר את ביצועיכם", הוסיף סודאי.

בהתייחסותו לעידכון האחרון של נוהל 6, אמר סודאי כי הנוהל אינו ברור כל צרכו. כך למשל, אין כלל התייחסות לעובי האותיות. כל חברה רשאית לבחור בעצמה רוחב האותיות דבר העלול לפגוע ברמת הנראות של השלט. כמו כן, סודאי סבור כי אין להגביל את צבע האותיות שכן, מנהלי שווק עלולים להתנגד שצבע האותיות יהיה שונה מהצבע שמאפיין את פרסומי החברה ולכן במקום לציין צבעים מסויימים, יש לציין כי צבע האותיות צריך להיות כהה בלבד ולא בהיר. 

בעניין עידכונים שוטפים,הזכיר סודאי כי החברים מקבלים באופן קבוע לתיבות המייל שלהם קישורים לנושאים חשובים ועידכונים חמים המופיעים בהרחבה באתר האינטרנט של החברה. סודאי הדגיש במיוחד את הדיווח השבועי באתר בנושא תאונות הדרכים וסטטיסטיקות שונות המתפרסמות בהקשר זה באתר.
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים