סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יום עיון לחברי האיגוד בנושא מערכות בטיחות ברכב המודרני
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 3) >> יום עיון לחברי האיגוד בנושא מערכות בטיחות ברכב המודרני
3-2-12
בתחילת השבוע (1/2/12) התקיים יום עיון בנושא מערכות בטיחות ברכב המודרני. יום העיון התקיים בחסות חב' לובינסקי וכבר זכה לתשבוחות מצד המשתתפים בו.

בכנס השתתפו כ-50 קציני בטיחות שהגיעו למרות מזג האוויר הסוער שהיה באותו היום. מי שהגיע זכה בסט הרצאות מעניינות על  מערכות בטיחות מגוונות ומתוחכמות ואירוח כיד המלך.

"זאת זכות עבורינו להעביר יום עיון לקציני הבטיחות ולהעמיק את הידע שלהם בכל הקשור במערכות בטיחות ברכב המודרני".  כך אמר ברי איצקין, סמנכ"ל שרות וחלפים בחב' לובינסקי בפתיחת יום העיון. "מטרת יום העיון הינה לתת בידי קצין הבטיחות טיפים וכלים להבנה במערכות המורכבות של כליי הרכב ולא רק של פיז'ו וסיטרואן, על מנת שיוכל לתמוך בכליי הרכב והנהגים בעת הצורך" הוסיף בדבריו איצקין.

דרור האס - המדריך הראשי
את ההרצאות המקצועיות העביר המדריך הראשי של החברה דרור האס שאף הכין במיוחד ליום העיון חוברת בה הסברים מפורטים אודות החומר עליו הירצה. מעבר לחומר הטכני, נתן האס גם טיפים מועילים לחסכון בעת תיקון רכבים והסב את תשומת לב קציני הבטיחות להתקנות ברכב הנעשות לא ע"י מוסכים מורשים וגורמות נזקים לרכבים.

ההשתתפות הערה של קציני הבטיחות במהלך ההסברים העידה על הצמא  להעמיק במידע כמו גם על הרלוונטיות הרבה של ההרצאות. ההרצאות לוו במצגות וסרטונים קצרים שהדגימו נושאים שונים שנדונו ביום העיון.

בהנהלת האיגוד התקבלו מכתבי תודה ממשתתפים בכנס. במכתבים שיבחו הכותבים הן את התכנים החשובים והן את האירוח המופתי ע"י נציגי חב' לובינסקי  (ראה מכתבי תודה בסוף הכתבה).

שמעון סודאי - רכז הדרכה באיגוד
בדברים שנשא ביום העיון שמעון סודאי, רכז ההדרכה באיגוד, חידד סודאי את הצורך בימי עיון כגון זה. "בעת קבלת הרכב, משתמש הקצה אינו מקבל את כל המידע הדרוש לשימוש נכון בו, חסר לו מידע בהפעלה וניצול נכון של המערכות המתוחכמות ברכב. את משתמש הקצה מעניינות יותר מערכות המולטימדיה שברכב מאשר מערכות הבטיחות ולכן תפקידו של קצין הבטיחות  להשלים למשתמש הקצה ידע שלא קיבל והנחיות לניצול נכון וזהיר של הרכב שברשותו". עוד הוסיף סודאי: "רב הרכבים מסופקים כיום לציים באמצעות חברות ליסינג שנציגיהם אינם טורחים לתת הסברים נחוצים לתפעול נכון של הרכבים. היבואנים לעומת זאת, חשוב להם כי השימוש ברכבים יהיה נכון ומוניטין החברה לא ייפגע ולכן הסבריהם יותר מפורטים ו"אכפתיים" ולכן על קציני הבטיחות לדרוש מחברות הליסינג כי המסירה של הרכבים תהיה ע"י נציגי היבואן".
בסיום  דבריו  הודה סודאי בשם הנהלת האיגוד והחברים, לברי איצקין-סמנכ"ל שרות וחלפים, יריב זילבר-מנהל מח' שרות עיסקי, דרור האס- המדריך הראשי, אורן בר-טל-מנהל שרות ארצי, יצחק סגל-מנהל שרות לקוחות עסקיים והנציגים האחרים של חב' לובינסקי שנכחו ביום העיון על האירוח המופתי ועל כך שהרימו את הכפפה ונאותו לקיים את יום העיון.

יריב זילבר - מנהל מח' שרות עיסקי
יריב זילבר-מנהל מח' השרות העיסקי, הסביר כי תפקידו הוא להיות בקשר עם קציני הבטיחות והוא מצפה  להדק את הקשר בין היבואן לבין המשתמשים הסופיים באמצעות קצין הבטיחות. זילבר מציע  פתרונות מקצועיים, שרות וטיפול במכלול בעיות שעולות מעת לעת.עוד מציע זילבר, נגישות ויחס אישי חם לכל קצין בטיחות. לא סתם "מחזר" זילבר אחרי קצין הבטיחות.
"קצין הבטיחות הינו הפונקציה החשובה ביותר בעת בחירת רכב חדש בהיותו  הגורם הממליץ". סיים זילבר דבריו.

תמונות מיום העיון למערכות בטיחות ברכב המודרני בחסות חב' לובינסקי

מכתבי תודה על יום העיון

צביה שלום,
היום הייתי בהשתלמות של לובינסקי

 אני מרגיש חובה להגיד תודה היה יום מצוין הדרכה מעניינת מאוד עם מדריך שמבין עניין ומעביר את ההרצאה הצורה עניינית מעניינת

 כולי תקוה שיהיו עוד כנסים מסוג זה עם הדרכה ברמה כזו

 בברכה

 עמית גבאי

 קצין בטיחות בתעבורה-תנובה
-----------------------------------------------------------------------------------
בס"ד                                                                                      ‏יום רביעי ח' שבט תשע"ב ‏01/02/2012
 
לכבוד
 
הנהלת איגוד קציני בטיחות בתעבורה
 
 הנדון: הבעת תודה והערכה
 
 ברצוני להודות לכם על הרמה המקצועית הגבוהה והרוח הנעימה ששרתה במהלך יום העיון שנערך ע"י חברת לובינסקי בע"מ
המרצה הינו איש הדרכה מעולה, והעביר את החומר באופן מסודר, בנועם ובאווירה נהדרת. שסייע לי רבות, הידע שצברתי  בעקבות יום ההשתלמות יסייע לי לעלות מדרגה באופן שבו אוכל לטפל ולפתור בעיות לצי הרכב שבה אני קצין בטיחות.  
וכן רציתי להודות לחבר שמעון סודאי בדרכו השקטה ובנועם הליכותיו להעביר יום ההשתלמות במקצועיות על זה נאמר "כל העוסקים במלאכה הקדוש ברוך הוא ישלם שכרם " ואי אפשר שלא להזכיר את צבייה שעושה ביום יום מלאכת קודש בסבלנות ובסובלנות.
ועל זה מגיע להם את כל הברכות יישר כח
                                                                                                                                    בברכה
                                                                                                                
חיים ממברג
052-8667985

------------------------------------------------------------------------------------

לצביה שלום,

ברצוני להודות לכם על יום ההשתלמות של קבוצת לובינסקי ,ההדרכה הייתה על
רמה ,הכיבוד והאולם

מזמן לא ראיתי השקעה כזאת יישר כח לכולכם

מעריך מאד את עבודתכם‎.

קודזידלו  חיים

חברת "דן
------------------------------------------------------------------------------------
 

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים