סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הממשלה אישרה מינויו של אוריאל לין ליו"ר מועצת המנהלים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הממשלה אישרה מינויו של אוריאל לין ליו"ר מועצת המנהלים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
הממשלה אישרה את מינוי של עו"ד אוריאל לין ליו"ר מועצת המנהלים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בעקבות אישור המינוי על ידי הועדה לבדיקת מינויים בשרות הממשלתי שבראשות עו"ד טנה שפניץ. עו"ד לין מחליף את זיווה פתיר שפרשה מתפקידה בדצמבר 2009.
 
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ החליט על מינויו של לין לתפקיד בשל ניסיונו הרב בתחום הבטיחות בדרכים ופעילותו רבת השנים במאבק בתאונות הדרכים בישראל.
 
"אישיותו של לין וניסיונו העשיר בתפקידים הציבוריים לצד בקיאותו בתחום הבטיחות בדרכים ומומחיות בתחומי החקיקה והמשפט יסייעו לתרום לפעילות המועצה ולהשגת יעדי הרשות". אמר כץ
 
במסגרת תפקידיו הרבים בתחום הבטיחות בדרכים שימש לין כיו"ר הועדה לבטיחות בדרכים בכנסת ויזם לראשונה את חובת השימוש בחגורות בטיחות בכלי רכב גם בכבישים עירוניים.
 
כמו כן שימש לין כיו"ר משותף של ועדת החקירה הפרלמנטארית לנושא תאונות דרכים ויו"ר הועדה ללימוד תורת הנהיגה. לין עסק במשך מספר שנים כעורך דין והופיע פעמים רבות בבתי הדין לתעבורה, בכל רחבי הארץ. כמו כן פירסם עשרות מאמרים בתחום הבטיחות בדרכים.
 
עו"ד לין כיהן בעבר בתפקידים בכירים רבים בשירות המדינה ובתפקידים ציבוריים מגוונים בהם: הממונה על הכנסות המדינה, המנהל הכללי של משרד האנרגיה והתשתיות ויו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת ה- 12.
 
בנוסף ללין אישרה הממשלה תשעה נציגי ציבור וממשלה חדשים של חברי מועצת המנהלים של הרשות.
 
עו"ד אילן בומבך,בוגר תואר ראשון ושני במשפטים, בעל ידע משפטי רב תחומי, נושא במשרות ציבוריות ומשפטיות מגוונות, מרצה במשפט מנהלי ומכהן כיו"ר האגודה לרפואה ומשפט בישראל. בומבך ישמש גם כממלא מקום יו"ר מועצת הרשות.
 
ד"ר רחל רותם, בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי. מנהלת האגף לזהירות ובטיחות בדרכים במשרד החינוך ומכהנת כחברת מועצה הראשונה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
מירי כהן, המשמשת כיום מנהלת תחום שירותי הצלה ועזרה ראשונה במשרד הבריאות. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני בקרימינולוגיה. ניסיונה המקצועי כמו גם ניסיונה מכהונתה כחברת מועצת הרשות עם כינון הרשות יסייעו למועצה בתחומים רבים.
 
אליעזר רוזנבואיים, המכהן כמשנה למנהל הכללי במשרד לביטחון פנים. תחומי עיסוקו ובקיאותו במנהל ציבורי ניהול תוכניות ופרויקטים, הפעלת מערך הכשרה והדרכה כמו גם בסוגיות אכיפת תנועה יסייעו לתחום פעילות מועצת הרשות. בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה ותואר שני במינהל עסקים.
 
מיכל קורקוס, בוגרת תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים. בעלת ניסיון רב בתחומי הכלכלה, תכנון וניהול תקציבים במשטרת ישראל. הייתה שותפה במשלחת הרכש של משרד הביטחון ואל על. כישוריה וניסיונה בתחומים אלה משקפים את אחד מתחומי פעילותה של הרשות – בנייה וניהול תקציבים.
 
יגאל מאור, המכהן כיום כמנהל רשות הספנות והנמלים. בעל תואר ראשון במדעי החברה ומוסמך במנהל עסקים. בקיאותו וניסיונו הרב בניהול מערכות עתירות עובדים, כמו גם בעריכת תוכניות עבודה עשויים לסייע רבות לעבודת הרשות.
 
תא"ל (מיל) יורם כהן, ששימש בעבר כחבר בקרן לבטיחות בדרכים, נציג ציבור במועצת המנהלים של הרשות, נציג ציבור בועדה לבדיקת "מרכז לימודי נהיגה (מל"נים) ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
יונתן קרני, בוגר תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במנהל עסקים. בעל ניסיון פיקודי וניהולי במשרד הביטחון ובצה"ל, בין השאר כמנהל תוכניות פיתוח טכנולוגיות בתעשיות הביטחון.
 
ערן כהן, המשמש רפרנט תחבורה באגף התקציבים במשרד האוצר. בעל תואר ראשון בכלכלה ומשפטים וסטודנט לתואר שני במינהל עסקים. לכהן ניסיון רב בעריכת תקציבים ובחינת כדאיות כלכלית של פרויקטים רבים במשרדי הממשלה והכנסת.
 
הממשלה צפויה לאשר בימים הקרובים שלושה חברי מועצה נוספים שאושרו לאחרונה בועדת שפניץ. מדובר בין השאר ביעקב משה אייכלר, בעל היכרות מעמיקה של דיני התעבורה וצרכי הציבור החרדי בתחום הבטיחות עו"ד גלית אחיעזרא סקרבין בעלת נסיון רב בקידום פרוייקטים ופדול מיאדה המכהנת כמנהלת מכללת מתן. שני חברי מועצה נוספים נמצאים בימים אלה בהליכי אישור בועדה.
 
מועצת המנהלים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים צפויה לערוך את ישיבתה הראשונה במהלך החודש הבא, מיד עם אישור כל חברי המועצה על ידי הממשלה.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים