סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דיווח תקופתי על הפעילות השוטפת של הנהלת האיגוד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> דיווח תקופתי על הפעילות השוטפת של הנהלת האיגוד
12-10-12
להלן  דווח תקופתי  על פעילות הנהלת האיגוד כפי שנמסר ע"י שמעון סודאי, יו"ר האיגוד. הדווח מתייחס לתקופה, החל מאוגוסט 2012 וכולל גם פעילות מתוכננת לסוף השנה.
 
1- בחודש אוגוסט האחרון הסתיימה בחב' מסלולים סידרה של הרצאות משולבות בתירגולים מעשיים שזכתה לאהדה רבה בקרב המשתפים. המשתתפים הודו על התכנים המעניינים והתירגולים החשובים שעברו במסגרת זו. הצלחת המיזם עם מסלולים הביאה לתכנון מיזם חדש איכותי ביותר בשיתוף עם חברת מאיר מכוניות. המיזם החדש "יעלה לאוויר"  בחודשים הקרובים.
 
2- כנס ספטמבר האחרון היה מוצלח ביותר. לכנס הגיע מספר שיא של משתתפים ואולם הכנסים היה מלא מפה לפה. הן ניהול הכנס והן התכנים שנדונו בו היו  לכל הדעות ברמה גבוהה. חלוקת היומנים לחברים הייתה מסודרת ועברה ללא תקלות. כאן המקום להודות לחברי ההנהלה על העזרה והאכפתיות בנושא .
 
3- נקבעה ישבת הנהלה ל- 30/10/12. בישיבה , בין היתר, יועלה נושא איוש הועדות ובחינת מקום ומועד לגיבוש של חברי ההנהלה והמועצה .
 
4- הועדה לחיזוק מעמד קצין הבטיחות עומדת לקראת סיום עבודתה. רוב המסקנות, למעט היקפי משרה גובשו כבר, אך הקדמת  הבחירות תגרום  לדחיית יישום המסקנות  רק לאחר הרכבת הממשלה החדשה לאחר הבחירות.   .
 
5- הכנס השנתי האחרון לשנת 2012 שיערך ב- 18/12/2012 כמעט סגור, כולל מרצים ותכנים. אורח הכבוד בכנס הקרוב יהיה יו"ר הרשות הלאומית דר'  - יעקב שיינין. פרטים נוספים בידיעה נפרדת באתר אודות הכנס.
 
6- כנס סגור לחברי מחוז מרכז וירושלים בחסות חברת UTI   סגור ליום 5/11/2012. לכנס מוזמנים רק חברים משלמי מסים מאזורים אלו בלבד  !
בכנס יתקיים גם פאנל לחברי האיגוד - מרצה אורח יקי אנוך נשיא איגוד יבואני הרכב.
 
7- כנס לחברי מחוז הדרום  ב"ש שיכלול גם השקת מוסך של חברת Uti    ייערך ככל הנראה ביום 22/11/2012 במרכז ביג בבאר שבע בניהולו  של רפי אברג'יל .

 8- כנס לאזור הצפון נמצא גם הוא בתכנון. על מועד קיומו תבוא הודעה נפרדת.

9- משרד התחבורה קיבל נייר עמדה של הנהלת  האיגוד בנושא "אבדן להלכה" המבוסס על פי מה שנקבע בישיבת ההנהלה האחרונה .
 
10- לסיום, אבקש להזכיר כי אנו בפיתחה של שנה לא קלה מבחינה כלכלית. אין ספק כי הקשיים הכלכליים העומדים בפתח, ישפיעו במישרין על ענף הרכב ויבואו לידי ביטוי בדרכים שונות כגון: מחנק באשראי, עליית מחירי המכוניות ,שינוי דרוג המס הירוק,  עליית מחירי הדלק,  אי חידוש ציי רכב לצד גל נוסף של החזרת מכוניות שתשפיע על גודל ציי הרכב בהם אנו פועלים ועוד.
כתוצאה מכך, על כל אחד מאיתנו מוטלת חובה לחשוב כיצד ניתן למזער נזקים כמו למשל, הקדמת רכישות לפני סוף שנה ועוד .  
  
חרף הקשיים שצופנת לנו השנה החדשה, אני בטוח כי אחדותינו ושיתוף הפעולה ביננו יביאו להצלחתנו במשימות הרבות העומדות לפיתחינו. אני מבקש לאחל לכולנו שנת עבודה פוריה ומוצלחת.

בכבוד רב,
שמעון סודאי,
יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה


 
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים