סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דוד בוקר בפנייתו לשר התחבורה והתשתיות ישראל כץ: קדם את הליכי החקיקה בעניין מעמדו של קצין הבטיחות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 3) >> דוד בוקר בפנייתו לשר התחבורה והתשתיות ישראל כץ: קדם את הליכי החקיקה בעניין מעמדו של קצין הבטיחות
20-3-12
בכנס האיגוד שהתקיים אתמול (19/3/12)  ניצל דוד בוקר, יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה  את ההזדמנות בהימצאותו של השר בכנס ופנה אליו בדברים הבאים:

"הננו שמחים לארח אותך פעם שניה בכנס הארצי של איגוד קציני הבטיחות בתעבורה. מהכנס הקודם שבו התארחת אצלנו, מורגשת התקדמות במגוון נושאים עליהם הנך מופקד ואנו ערים לרפורמות אותן הנך מוביל  בתחומים רבים, במיוחד בתחום התחבורה הציבורית, הרכבת והבטיחות בדרכים. אנו תומכים תמיכה מלאה במהלכיך ומחזקים ידיך בהמשכן."

עוד אמר בוקר בפנייתו לשר כץ כי איגוד קציני הבטיחות טורח רבות בפיקוח על כליי הרכב והנהגים בחברות בהן נמצאים קציני בטיחות ומשריש נורמות גבוהות בתחום הבטיחות. עם זאת העיר בוקר, כי  מספר המפעלים המחוייבים להעסיק קציני בטיחות הנמצאים תחת פיקוח משרד התחבורה, הינו קטן ואינו מאפשר פיקוח ובקרה מספקת ולכן, הוסיף בוקר, אנו ממליצים בפני השר לבחון סוגיה זו ולהכליל עוד מפעלים במסגרת המחוייבת בקציני בטיחות.

בסיום פניתו לשר, ביקש  בוקר מהשר כץ לסיים את הליכי החקיקה בנושא מעמד קציני הבטיחות מהר ככל האפשר.

בפנייתו לקציני הבטיחות, הזכיר בוקר את מועד הבחירות להנהלה ומועצת האיגוד שייתקיימו בחודש מאי הקרוב  והוסיף: "אני מברך מכאן כל הנהלה ומועצה שייבחרו ומאחל להם הצלחה במימוש מטרות האיגוד וחיזוק הבטיחות במדינת ישראל".

הואיל והכנס הנוכחי הוא האחרון לפני מועד הבחירות, ביקש בוקר להודות לכל חברי ההנהלה, לאנשי משרד התחבורה ולכל הגופים והחברות המסחריות  על תרומתם ושיתוף הפעולה שלהם עם האיגוד לקידום מעמדם של קציני הבטיחות, העשרת הידע שלהם והגברת הבטיחות בדרכים.

בסיום דבריו פנה בוקר לקציני הבטיחות עצמם והודה להם על העבודה היומיומית שהינם עושים ועל האימון שנתנו בו ובחברי ההנהלה והמועצה האחרים.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים