סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
גזר דין על עבירת פגע וברח בה התוצאה היא נער השרוי כבר כשנה בתרדמת = גזר דין על אדם שזרק נעל על השופטת בייניש
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> גזר דין על עבירת פגע וברח בה התוצאה היא נער השרוי כבר כשנה בתרדמת = גזר דין על אדם שזרק נעל על השופטת בייניש
בגזר דין מקומם במיוחד נגזרו היום בבית המשפט על עומרי נעים ופנינה תורן בגין תאונת פגע וברח שתוצאתה ילד בן 12 שהפך לצמח, 3 שנות מאסר בפועל, 10 שנים של שלילת רשיון, שנת מאסר על תנאי ופצויים של 30,000 ש"ח למשפחת בלחסן.
נעים ותורן  ברחו מזירת התאונה והפקירו  את הילד אמיר בלחסן מדמם על הכביש. כשנה לאחר התאונה אמיר נותר צמח. 
התאונה ארעה לפני כשנה בעת שאמיר רכב על סקייטבורד. בהתנגשות בין הסקייטבורד לבין כלי הרכב של הנאשמים נעים ותורן, לא עצרו השניים להושיט עזרה, הפקירו את הילד, ברחו מהמקום ויותר מאוחר ניצפו נכנסים בנחת למסעדה. 
למרבית האירוניה, עונש המאסר שנגזר על נעים ותורן שווה לעונש המאסר שהושת על פיני כהן לפני חודשים אחדים שהורשע ב...שבירת מישקפיה של השופטת בייניש כתוצאה מזריקת נעל לעברה. על כך הגיב אביו של אמיר: זה מה ששווים חיים של ילד - כמו נעל.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים