סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בקרוב: 1000 ש"ח קנס לחונים בחניית נכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> בקרוב: 1000 ש"ח קנס לחונים בחניית נכים
הקנס על חנייה במקום המיועד לנכה יוכפל בקרוב.
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ הגיש היום (יום שלישי), לאישור ועדת הכלכלה של הכנסת תקנה חדשה לפיה הקנס על חנייה בחניית נכים יוכפל ויעמוד על 1000 שקלים.
 
הקנס על חנייה במקום המיועד לנכים עומד כיום על 500 שקלים. על פי התקנה החדשה של השר כץ יעמוד הקנס על חנייה במקום המיועד לנכה המרותק לכסא גלגלים על 1000 שקלים.
 
יצויין כי התקנה החדשה מתייחסת למקום חנייה המיועד לנכים, המרותקים לכסא גלגלים אשר הוצב בו תמרור עם סמל כסא גלגלים.
 
שר התחבורה ציין כי התקנה החדשה שתכנס לתוקף עם אישורה בועדת הכלכלה של הכנסת נועדה להרתיע נהגים מלחנות את רכבם במקומות המיועדים לנכים.
 
 שיעור הקנס המוטל כיום על נהגים אינו מרתיע נהגים רבים מלהחנות את רכבם במקומות המיועדים לנכים והגדלת הקנס תהווה הרתעה אפקטיבית יותר עבור נהגים העוברים על החוק.
 
 התופעה של חנייה במקום המיועד לנכים פוגעת קשות בניידותם ותפקודם של נכים המרותקים לכסא גלגלים וביכולתם לנהל אורח חיים סדיר ותקין ככל שניתן.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים