סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
במדינת ישראל ישנם 300 ק"מ של כבישים המוגדרים "כבישים אדומים"
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> במדינת ישראל ישנם 300 ק"מ של כבישים המוגדרים "כבישים אדומים"
14-12-11
הבוקר נערך כנס הבוחנים הארצי של אגף התנועה , בראשות ר' את"ן - ניצב ברונו שטיין , במעמד ספ"כ האגף ובהשתתפות קציני ובוחני התנועה מכלל המחוזות והמרחבים וכן גמלאי משטרה אשר שירתו  במערך הבוחנים בעבר .

ר' האגף ציין בפני באי הכנס, כי במדינת ישראל ישנם 300 ק"מ של כבישים המוגדרים על ידינו "כבישים אדומים", בהם אירעו תאונות דרכים קשות וקטלניות ולפיכך- מחובתנו להגביר נוכחות באותם קטעי כביש ולמקד אכיפתנו כנגד עבירות תנועה חמורות המסכנות את בטחון הציבור המשתמש בדרך.

עוד ציין ניצב שטיין , כי בכדי לצמצם את היקף תאונות הדרכים, יש למקד אכיפה באותם מוקדים  במועדים הנכונים, תוך שימת דגש על אכיפה חסרת פשרות כנגד נהגים המסכנים את כולנו באופן נהיגתם.

ר' האגף בירך את הבוחנים על מלאכתם המקצועית ותרומתם , וציין כי לצד חקירה מקצועית של זירת תאונה, עלינו לבחון כיצד לטייב את תהליך העבודה באותן זירות, כך שהציבור לא יידרש להתעכב יתר על המידה בעומסי התנועה הנוצרים עקב ת"ד בהן נחסמים הצירים .

* בכנס איגוד קציני הבטיחות הקרוב, בתאריך 20/12/11, אורח הכבוד יהיה  ניצב ברונו שטיין  שישא דברים בכנס.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים