סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אלוף (מיל') דן הראל מנכ"ל משרד התחבורה החדש
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> אלוף (מיל') דן הראל מנכ"ל משרד התחבורה החדש
29-12-10
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, החליט היום למנות את אלוף (מיל') דן הראל (55) לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. הראל מחליף את יעקב גנות ששימש בתפקיד במשך השנה וחצי האחרונות.
 
השר כץ החליט על מינויו של הראל לתפקיד בשל ניסיונו הרב בניהול מערכות גדולות ומורכבות והביע את ביטחונו כי הראל יסייע להוביל את מהפכת התחבורה שמקדם בימים אלה משרדו, באוויר, בים וביבשה, מהפכה שתשפיע על איכות חייהם של כל אזרחי ישראל.
 
בתפקידו האחרון כיהן הראל כסגן הרמטכ"ל. קודם לכן היה מפקד פיקוד הדרום והמזכיר הצבאי לשרי הביטחון איציק מרדכי, משה ארנס ואהוד ברק.
 
במסגרת 36 שנות שרותו בצה"ל שימש הראל בשורה ארוכה של תפקידי פיקוד מטה, בהם: סגן הרמטכ"ל, אלוף פיקוד דרום וראש אגף מבצעים במטכ"ל.
 
עם סיום תפקידו כמפקד פיקוד הדרום מונה הראל לתפקיד נספח צה"ל בארצות הברית. בשנת 2007 מונה הראל לתפקיד סגן הרמטכ"ל במקום האלוף משה קפלינסקי.
 
הראל בוגר קורס מחטי"ם והקורס המתקדם לקציני תותחנים בצבא ארה"ב. סיים בהצטיינות תואר ראשון בתוכנית המיוחדת ובמדע המדינה, באוניברסיטת חיפה, נשוי ואב לשתי בנות ובן.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים