סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
איגוד השמאים הוציא חוברת מעודכנת לחישוב ירידת ערך
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> איגוד השמאים הוציא חוברת מעודכנת לחישוב ירידת ערך
17-3-11
איגוד השמאים יוציא חוברת מעודכנת לחישוב ערכי ירידת ערך רכב לאחר תאונה או מכל סיבה אחרת. החוברת הושקה במהלך כנס של איגוד השמאים בנושא ירידת ערך שהתקיים היום (17/3/11).
החוברת מהווה למעשה פרסום המשקף את עמדתו המקצועית של איגוד שמאי הביטוח בכל הנוגע לחישוב ערכי רכב וירידת ערך לרכב פרטי ומסחרי עד 4 טון. החוברת מיועדת לתת בידי שמאי הרכב כלים ומענה ולגבש קריטריונים ברורים והנחיות בסיסיות לחישוב אומדן ירידת ערך לרכב שניזוק.

הוועדה המקצועית של איגוד השמאים התכנסה מספר פעמים בהרכב של כ-15 שמאי בית ושמאי חוץ ודנה בכל סעיף וסעיף ממרכיבי ירידת ערך, בעקבות החלטתה הוצאה החוברת.

לדברי עזרא שוהם, יו"ר איגוד השמאים, "חשוב להדגיש כי בסופו של יום השמאי הוא שקובע את ירידת הערך והחוברת אינה מחליפה את שיקול דעתו אלא מהווה כלי עזר בידו".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ליסינג פרטי                       קורסי תחבורה                 שברולט קרוז החדשה

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים