סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אזהרה למוסכים: אסור לעובדים שלא עברו הכשרה מיוחדת לטיפול ברכב היברידי לטפל בכלי רכב אלו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> אזהרה למוסכים: אסור לעובדים שלא עברו הכשרה מיוחדת לטיפול ברכב היברידי לטפל בכלי רכב אלו
בפנייה שנשלחה היום לכל מוסכי הרכב בישראל מחייב אגף הרכב במשרד התחבורה את כל העובדים בשרותי תחזוקת רכב היברידי להיות מודעים לסכנות הקיימות בעבודה בסביבת מתח גבוה, מאחר ומערכות המנוע החשמלי ברכב מופעלות במתח של כ- 650 וואט.
 
אגף הרכב מחייב כל אדם הנותן שירות לרכב חשמלי או היברידי להכיר את כל כללי הבטיחות והמגבלות החדשות לפני מתן שרות לרכב זה ומטיל אחריות על המנהל המקצועי של המוסך להבהיר זאת לכל העובדים.
 
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ ציין כי משרדו מעודד את השימוש בכלי רכב היברידיים.  שימוש ברכב היברידי מביא לחיסכון באנרגיה ומצמצם את זיהום האוויר. "משרד התחבורה אינו חוסך במאמצים לבחון שימוש בכלי רכב עם הנעות אלטרנטיביות ומיישם את הפתרונות הנהוגים כיום בעולם" אמר כץ.
 
מנתוני משרד התחבורה עולה כי כיום נעים בכבישי הארץ כ- 8900 כלי רכב היברידיים.
מתחילת שנת 2010 ועד היום עלו לכבישים כ- 1100 כלי רכב היברידיים חדשים.
קצב הגידול של כלי רכב היברידיים עומד כיום על כ- 25% בשנה.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים