סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
תעריפי הנסיעה במוניות יתייקרו ממחר ב- 3.8%
דף הבית >> טפסים ואישורים שימושיים >> תעריפי הנסיעה במוניות יתייקרו ממחר ב- 3.8%
18-6-13
תעריפי הנסיעה במוניות המיוחדות (ספיישל) ובקווי השירות יתייקרו מחר, (יום רביעי) בשיעור של 3.8%. עדכון המחירים נעשה בהתאם לצו הפיקוח על מצרכים ושירותים שנחתם על ידי משרדי האוצר והתחבורה בהתאם להמלצת וועדת המחירים המשותפת לשני המשרדים.
 
עליית התעריפים משקפת את ההתייקרויות שחלו בסל התשומות בענף המוניות ובעיקר במחירי הסולר.
 
מחיר התחלתי של נסיעה במונית יהיה 12.3 שקלים, במקום 11.8 כיום. התעריף עבור הזמנת מונית בטלפון יהיה 5.2 שקלים, במקום 5 שקלים כיום. כמו כן התעריף עבור נוסע שלישי במונית יהיה 4.9 שקלים, במקום 4.7 שקלים כיום.
 
התוספת שנהגי המוניות גובים עבור נסיעה מנמל התעופה בן גוריון לא תתייקר והיא תישאר 5 שקלים. התוספת לנסיעה (על פי דרישת הנוסע), דרך כביש 6 (למעט קטע 18) תהיה 16.6 שקלים, במקום 16 שקלים עד כה.
 
תעריפי הנסיעה במוניות מתעדכנים בהתאם להתייקרויות בסל התשומות, בכל פעם שהעלות משתנה ב- 3% או יותר. תעריפי הנסיעות במוניות עודכנו לאחרונה במרץ 2012 בשיעור של 6%.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים