סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דיון נוסף של ועדת הכלכלה של הכנסת בתיקון חלק י' לתקנות התעבורה,
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 20) >> דיון נוסף של ועדת הכלכלה של הכנסת בתיקון חלק י' לתקנות התעבורה,
6-5-18

מאת: שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות

 
ועדת הכלכלה בעת הדיון האחרון בכנסת בעניין חלק י' לתקנות התעבורה
 
בתאריך 1.5.2018 התכנסה ועדת הכלכלה של הכנסת לדיון נוסף בתיקון חלק י' לתקנות התעבורה, שעניינו הוא סוגיית העסקת קציני הבטיחות.
 
בפתח הדיון ציין יו"ר הועדה חה"כ איתן כבל, כי בית המשפט העליון דוחק בועדה לקדם את השלמת תיקון התקנות ועל כן הוא מחויב לכך ומבקש לזרז את התהליך. נזכיר, כי מעורבותו של בית המשפט העליון קיימת על רקע הערעור שהגיש האיגוד, והוא נדון במקביל בימים אלו. על החלטותיו של בית המשפט העליון עדכנו בעבר ונעדכן גם בהמשך.
 
בדיון עצמו לא חלה התקדמות משמעותית. הדיון התנהל, בעיקרו, סביב טפסי הביקורת שעתידים לשמש את קציני הבטיחות בעתיד וכיום צריך  לאשרם במסגרת התקנות. נעדכן, כי לאורך כל הדרך טענו שעל טפסי הביקורת להיות מותאמים לסמכויות וליכולות שבידי קציני הבטיחות. בנוסף דרשנו, כי נוסח הטפסים יהיה קריא, פשוט וחד משמעי. לראייתנו, טפסי הביקורת הם הוראות עבודה לכל דבר ועניין וככאלה עליהם להיות פשוטים, ברורים ונטולי מקום לפרשנויות.
 
לשמחתנו, הועדה נקטה באותו הקו והתרשמה שמצב הטפסים מצריך עבודה נוספת וזאת מתוך הבנת מורכבות ורגישות תפקידכם.
 
בעת הקרובה נפעל לייעול טפסי הביקורת יחד עם משרד התחבורה. אנו מאמינים, כי התאמת הטפסים, הבהרתם והנגשתם יסייעו לכם בפיקוח טוב ואדוק יותר אחר הגורם האנושי וכלי הרכב וכן יאפשרו, במידת הצורך, התמודדות טובה והוגנת יותר עם קונפליקטים משפטיים.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים