סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חב' UPS חוסכת 5.8 מיליון ליטרים של דלק קונבנציונלי בכל שנה,
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> חב' UPS חוסכת 5.8 מיליון ליטרים של דלק קונבנציונלי בכל שנה,
2-9-14
לחברה מצבת כלי רכב כבדים המונעים על ידי גז טבעי נוזלי, החוסכים שימוש ב-5.8 מיליון ליטרים של דלק קונבנציונלי בכל שנה, וצי רכבי הובלה המונעים באנרגיה חלופית.
 
ענקית השילוח UPS פרסמה את דו"ח הקיימות השנתי שלה והודיעה ​​כי במהלך שנת 2013 החברה כבר השיגה את המטרה שהציבה לשנת 2016 והצליחה לצמצם את פליטת הפחמן של ציי כלי הרכב שלה ב-10%. לפיכך, הציבה לעצמה החברה מטרה חדשה: להשיג הפחתה של 20% בפליטת פחמן תחבורתי עד ל-2020.
 ל-UPS מצבת רכבים הפועלים בטכנולוגיות החלופיות המתקדמת בעולם, העומדת על 3,647 כלי הרכב. כמו כן מציין הדוח כי בשנת 2013 UPS הגדילה את צי כלי רכב המונעים בגז טבעי והוסיפה 249 כלי רכב כבדים המונעים על ידי גז טבעי נוזלי (LNG), אשר גומאים יותר מ-2 מיליון קילומטרים בכל שבוע וחוסכים שימוש בכ-5.8 מיליון ליטרים של דלק קונבנציונלי בכל שנה. היעד הוא לפרוס יותר מ -1,000 רכבי LNG עד סוף 2014.
 
ליאור שגיא, מנכ"ל UPS בישראל מציין: "דו"ח 2013 תומך בערכי UPS ומתעד את המאמצים המתמשכים שלה לשמור על איכות הסביבה ולפעול ביעילות ובאחריות עבור לקוחות, וקהילות ברחבי העולם".


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים