סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כלמוביל משיקה את מתיחת הפנים של יונדאי IONIQ
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> כלמוביל משיקה את מתיחת הפנים של יונדאי IONIQ
31-10-19


כלמוביל משיקה את מתיחת הפנים של יונדאי IONIQ
 
הרכב הנמכר ביותר לשנת 2018 בישראל
 
כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל משיקה את מתיחת הפנים של יונדאי IONIQ;  הרכב הנמכר ביותר לשנת 2018 בישראל עם כ- 10,181 רכבים ועם מסירות של כ- 27,061 במצטבר עד היום מתחילת ההשקה בשנת 2017.
 
מתיחת הפנים כוללת שינויי עיצוב הפנסים, סבכה קידמית מעוצבת חדשה המאפיינת את הקו העיצובי החדש של החברה, ושינויים קלים בחלקו האחורי של הרכב. פנים הרכב קיבל עיצוב עדכני הכולל שינוי בקונסולה המרכזית אשר מעוצבת בקווים אחידים וזורמים עם מסך מולטימדיה צף. שינוי נוסף הינו תוספת של בלם יד חשמלי.
 
מתיחת הפנים כוללת בדגם ה- Premium תוספת של חלונות כהים, בלם יד חשמלי הכולל פונקציית עמידה בפקקים Auto Hold, מתגי שליטה TOUCH למולטימדיה ומערכת המיזוג אויר, מנופים בהגה להעברת הילוכים, שמשות כהות מאחור, מגוון של 7 צבעים לבחירה, אפשרות בלימה רגנרטיבית ממנופי העברת ההילוכים בהגה במצב ECO, ניפוח גב תחתון בכיסא נהג, כיסא נוסע מתכוונן לגובה ומערכת מולטימדיה מקורית מהיצרן עם מסך 8 אינץ' הכוללת חיבורי Android Auto  ו – Apple Carplay לשיקוף מכשיר הטלפון במסך.
 
דגם ה- Supreme יקבל בנוסף חיישני חניה אחוריים, תאורת LED קדמית ראשית ואחורית מלאה ותאורת אווירה פנימית.
 

בטיחות

 ה- IONIQעדיין הינה מהמשפחתיות הבטוחות בישראל כשדגם האיוניק Premium   זוכה לציון הבטיחות 7 ודגם Supreme מקבל ציון בטיחות מקסימלי 8.
 
מערכת בלימת חירום אוטונומית - AEB, הינה מערכת בטיחות אקטיבית מתקדמת המתריעה בפני הנהג על מצב חירום מלפנים המערב כלי רכב או הולך רגל. המערכת מסוגלת להאט את הרכב עד כדי עצירה מלאה, בהתאם למהירות הנסיעה.
 
מערכת סיוע אקטיבית חכמה לשמירה על נתיב נסיעה – LKAS, אשר מתריעה בחיווי  קולי וויזואלי בעת סטייה מנתיב הנסיעה ללא איתות ואף מפנה קלות את גלגל ההגה חזרה לכיוון הנתיב.
 
מערכת DAA המתריאה על ערנות הנהג. המערכת מנטרת את דפוסי הנהיגה כדי לסייע בזיהוי נהג עייף ולמנוע תאונות פוטנציאליות. המערכת מנתחת אותות רכב שונים, כגון זווית ההיגוי, מומנט ההיגוי, מיקום הרכב בנתיב ובזמן הנסיעה. בנוסף, הנהג יכול לשנות
 
את הגדרת המשתמש לבחירת רגישות המערכת. אם המערכת מזהה דפוסי נהיגה של עייפות, היא תזהיר את הנהג באמצעות חיווי קולי והודעה על לוח התצוגה המסך.
 
מערכת SCC;  בקרת שיוט חכמה המגיבה בהתאם לתנאי הכביש, מאטה בעת הצורך לפי מהירות הרכב מלפנים ומאיצה בחזרה למהירות שהוגדרה ומעכשיו גם כוללת מצב "זחילת פקקים".
 
דגם הSupreme- כולל בנוסף גם מערכת להתראה על רכב בשטח מת - BSD. מערכת זו  נועדה להתריע על רכב מתקרב בנתיב המקביל (בזווית בה שדה הראייה אינו קיים). המערכת מזהה רכב ומהירותו בנתיב אחר ומתריעה בפני הנהג ויזואלית וקולית על רכב ב"שטח מת", על ידי חיווי מהבהב במראות הצד והתראה קולית, במידה ומופעל איתות למעבר נתיב ו
 
מערכת RCTA  -  מערכת התראה על רכב חוצה מאחור; בעזרת חיישני המכ"ם של המערכת היא עוקבת אחר התנועה המתקרבת משני צדי הרכב בעת יציאה מחניה. אם מערכת ה- RCTA מגלה רכב מתקרב, תופיע אזהרה קולית ואזהרה חזותית המוצגת על המסך.
 
בנוסף ה-IONIQ מגיעה עם 7 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג. מערכת בלמים עם ABS, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת אלקטרונית לחלוקת כח בלימה EBD ומערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS לכל צמיג בנפרד.
 
צריכת הדלק על פי נתוני יצרן בבדיקות מעבדה עומדת על 3.6 ליטר ל- 100 ק"מ בנהיגה עירונית, ו- 3.8 ליטר ל- 100 ק"מ בנהיגה בינעירונית.  ל-IONIQ ההיברידית ציון ירוק 2 ופליטת CO2 העומדת על 104 גרם לק"מ.
המערכת ההיברידית של ה-IONIQ מציעה הספק משולב של 141 כוחות סוס ו-27 קג"מ
 
מערכת הבלימה ב-IONIQ מותאמת להפיק את המרב מאפשרות הבלימה הרגנרטיבית אשר עוזרת למחזר את האנרגיה הקינטית של הרכב בחזרה לחשמל. דבר זה מסייע להנעה ובכך משפר את החיסכון בדלק. הבלימה הרגנרטיבית מסייעת גם בהפחתת בלאי הבלמים.
 


אבזור:

ל-IONIQ אבזור עשיר הכולל בדגם PREMIUM מראות בצבע הרכב, פנסי איתות במראות, DRL תאורה לנסיעה ביום, בקרת אקלים מפוצלת, פתחי מיזוג למושב האחורי, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, SMART KEY - כניסה והנעה ללא מפתח, לוח שעונים עם צג מידע דיגיטלי, חישוקים מסגסוגת קלה 17 אינץ', גלגל הגה וידית הילוכים מצופה עור, חיישן אורות, דיבורית BT, מצלמה אחורית ואפשרות לנטרול מיזוג אוויר במושב לצד הנהג. דגם SUPREME כולל בנוסף לוח שעונים SUPER VISION בעיצוב משתנה בהתאם למצבי הנהיגה, מושב נהג עם כוונון חשמלי, קיפול מראות חשמלי, חיישני חניה אחוריים מקוריים, תאורת אווירה ופנסי LED אחוריים.
 
ביצועים
מהירות מרבית: 185 קמ"ש
תאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש 11.1 שניות
 
מחירים:
דגם מחיר
PREMIUM 137,900
SUPREME 140,900
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים