סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
"מי שצועק יותר, אינו בהכרח צודק יותר"
דף הבית >> טפסים ואישורים שימושיים >> "מי שצועק יותר, אינו בהכרח צודק יותר"
20-6-13
"מי שצועק יותר, אינו בהכרח צודק יותר", כך אמר צבי יוזנט, מנכ"ל איגוד קציני הבטיחות בתעבורה, בהתייחסו לדבריו הבוטים של גבי בן הרוש בוועדת הכלכלה של הכנסת שדנה במעמדו של קצין הבטיחות.

מרבית דבריו של יוזנט בכנס האיגוד התייחסו הפעם להשתלחותו  ודבריו המקוממים של גבי בן הרוש, יו"ר מועצת המובילים, בדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת.

עוד הוסיף יוזנט בעניין זה: הותקפנו באופן ברוטלי ע"י יו"ר מועצת המובילים, גבי בן הרוש אשר פסל באופן גורף את קציני הבטיחות בחברות התובלה.

הנהלת האיגוד לא תעבור על דברי בלע אלו לסדר היום ותכין תגובה הולמת, בזמן ובמקום המתאימים, אמר  יוזנט בכנס האיגוד הרבעוני בשפיים.

בפניה ישירה לבן הרוש וחברי מועצת המובילים, אמר יוזנט: "גבי בן הרוש - טול קורה מבין עיניך - שנים רבות הנכם צועקים ולמרות סגנונכם הבוטה אינכם מצליחים להעביר  החלטה פשוטה לפיה  יש להטיל חובת חניכה עם נהג וותיק, על נהגים חדשים ברכב  כבד, כיוון שאינם מיומנים דיים.

טוב תעשו, בהנחה כי  הבטיחות אכן בראש מעיינכם, אם תשקיעו מאמצים קודם כל "בביתכם", בטיפול בליקויים אצלכם בבית, לפני שאתם מטיפים לאחרים". סיים יוזנט דבריו בנושא זה.

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים