סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ממחר: חל איסור על תנועת משאיות בדרום בשעות השיא בצירים המרכזיים המובילים לרצועת עזה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> ממחר: חל איסור על תנועת משאיות בדרום בשעות השיא בצירים המרכזיים המובילים לרצועת עזה
1-5-16
ממחר: חל איסור על תנועת משאיות בדרום בשעות השיא בצירים המרכזיים המובילים לרצועת עזה
 
השר כץ: אני נחוש לבצע את ההחלטה למרות התנגדותם של גורמים שונים. שמירה על חיי התלמידים ותושבי הנגב החשופים לסכנות ותאונות בדרכם לבית הספר קודמת לצורך לספק מוצרים לשלטון החמאס בעזה.
 
מגבירים את בטיחותם של תושבי הנגב. החל ממחר (יום שני) תיאסר תנועת משאיות וכלי רכב כבדים, בכבישי הדרום המובילים לרצועת עזה, בשעות הבוקר ואחר הצהרים, במטרה להגביר את בטיחותם של הנהגים ותושבי האזור.
 
על פי החלטת שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, תיאסר תנועת משאיות וכלי רכב כבדים בצירי תנועה מרכזיים המובילים למעבר כרם שלום בעזה בין השעות 07:00 ועד 09:00 בבוקר, ומ- 15:00 ועד 17:00 אחר הצהרים.
 
השר כץ החליט על סגירת צירים מרכזיים בדרום לתנועת משאיות וכלי רכב כבדים בשעות השיא, בעקבות נתונים שהוצגו בפניו ולאחר בדיקה שנעשתה בנושא, תוך התייעצות ושיתוף פעולה עם משטרת התנועה וראשי הרשויות המקומיות של ישובי הנגב.
 
מהנתונים עולה כי מידי יום נעים בכבישי הנגב המערבי כ-2000 משאיות וכלי רכב כבדים, בשעות ההגעה והחזרה של התלמידים ותושבי האזור, המהווים סכנה מוחשית לשלומם.
  
האיסור על תנועת משאיות בשעות השיא תחול על הצירים הבאים: מצומת בית קמה ועד צומת בית הנשיא (כביש 264), מצומת אופקים ועד צומת מעון (כביש 241), מצומת בית קמה ועד צומת בית הגדי (כביש 293), מצומת רהט דרום ועד צומת הנשיא (כביש 310), מצומת שער הנגב ועד כרם שלום (כביש 232), מצומת צאלים ועד צומת גמה (כביש 222), מצומת צאלים ועד צומת רעים (כביש 234) ומצומת נתיבות ועד מעבר קרני (כביש 25).
 
בשעות שבהן תוגבל תנועת משאיות וכלי רכב כבדים, ניתן יהיה לחנות באחד  מהחניונים הבאים: תחנת הדלק בית קמה (כביש 293), אזור התעשיה רהט (כביש  310), אזור התעשיה אופקים (כביש 241), אזור התעשיה נתיבות, אזור התעשיה בית הגדי (כביש 25) ואזור התעשיה שדרות (כביש 232).
 
יצוין כי האיסור על תנועת משאיות בכבישים אלה לא תחול על נהגי משאיות המתגוררים בישובים אליהם הגישה הינה אך ורק דרך הכבישים בהם קיים איסור מעבר של משאיות וכן על כלי רכב של צה"ל. הפטור לכלי רכב אלה ינתן על ידי המפקח על התעבורה במחוז הדרום.
 
חברת נתיבי ישראל הציבה בימים האחרונים עשרות שלטי ענק המציינים את ההגבלות החלות על כלי הרכב הכבדים, בכל הכבישים והצירים שהוגבלו לנסיעה בשעות הבוקר ואחר הצהרים. בימים הקרובים תושלם הצבתם של שאר השלטים בכל אותם צירים, בהם נאסרה תנועת משאיות בשעות העומס 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים