סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
תחזית מזג אוויר מפורטת ומדויקת בכל 6 שעות, שבוע מראש
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> תחזית מזג אוויר מפורטת ומדויקת בכל 6 שעות, שבוע מראש
27-1-20
 
חדש במשרד התחבורה
תחזית מזג אוויר מפורטת ומדויקת בכל 6 שעות, שבוע מראש
 
מנהל השירות המטאורולוגי: צוות הפיתוח של השירות עמל בימים אלה על חידושים נוספים שיעלו במהלך השנה בהם גרסה בערבית ותחזית מותאמת לכל נקודה בארץ
 
השירות המטאורולוגי הישראלי מציג: תחזית מזג אוויר עדכנית ומפורטת, בכל שש שעות, לטווח של שבוע. התחזית מבוססת על מודל החיזוי האירופאי, הנחשב למדויק בעולם, וכן על תחזיות אנושיות של חזאי השירות המטאורולוגי.
 
באתר האינטרנט החדש של השירות המטאורולוגי הישראלי מופעל מנגנון עדכון תחזית, בכל שעה, על בסיס תוכנת חיזוי לטווח קצר שפותחה על ידי השירות המטאורולוגי האוסטרי, והותאמה על ידי השירות המטאורולוגי, לישראל.
 
האתר החדש מנגיש לראשונה בצורה ידידותית לגופי החירום וההצלה ולציבור הרחב, אזהרות על מזג אוויר סוער, כגון שיטפונות, ברקים, רוחות סערה ועוד. האזהרות זמינות גם להורדה אוטומטית באמצעות ערוץ מידע אשר מאפשר עידכונים אוטומטים שוטפים (מנגנון RSS).
 
מתכונת הצגת האזהרות מבוססת על סטנדרט שפותח על ידי איגוד השירותים המטאורולוגים האירופאי (Eumetnet). באתר מונגשת לראשונה מפות אקלימיות שפותחו בשנים האחרונות על ידי חוקרי השירות המטאורולוגי באטלס דיגיטלי ידידותי למשתמש. מדובר בנדבך נוסף לאטלס מיפוי אנרגית הרוח שהונגש לציבור וליזמים לפני כשנתיים.   
 
האתר פותח על ידי צוות התקשוב של השירות המטאורולוגי, בתיאום עם ממשל זמין כך שיתמוך באופן מלא בטלפונים סלולריים ויתבסס על הטכנולוגיות העדכניות ביותר. מפות התחזיות והמפות האקלימיות מוצגות כשכבות בממשק מפה ((GIS שפותח בסיוע המרכז למיפוי ישראל. האתר מבוסס על שרתי ממשל זמין בירושלים.
 
מנהל השירות המטאורולוגי, ד"ר ניר סתיו ציין כי בימים אלה צוות הפיתוח של השירות המטאורולוגי עמל על חידושים נוספים שיעלו בהמשך השנה, בהם גרסה בערבית ותחזית מותאמת לכל נקודה בארץ.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים