סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חשיבות תפקידכם המורכב נובעת בין היתר מהיותכם יועצים להנהלת החברה, באפיון צי הרכב מהיבטים של חסכון וקיימות לצד הבטיחות .
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> חשיבות תפקידכם המורכב נובעת בין היתר מהיותכם יועצים להנהלת החברה, באפיון צי הרכב מהיבטים של חסכון וקיימות לצד הבטיחות .
23-4-13
בכנס שהתקיים אמש, הוצגה לראשונה בפני קציני הבטיחות המכונית החדשה מבית "סקודה" - "ראפיד". בכנס נכחו מאות קציני בטיחות ובדברי הפתיחה בפני באי הכנס, אמר שמעון סודאי, יו"ר האיגוד את הדברים הבאים:

סודאי פתח דבריו בברכות ותודות להנהלת חברת "צ'מפיון מוטורס", נציגי "סקודה" בישראל, על היוזמה והנכונות להרים את האירוע המכובד.  סודאי הודה למנהל ציי הרכב -יניב הראל אשר עימו נוצר הקשר להקמת האירוע, ולצביקה לוי, מנהל חטיבת העסקים של "צ'מפיון".
 
        "ראפיד" החדשה מבית "סקודה"                מבאי הכנס

סודאי ייחד את דבריו בכנס למשימות העכשוויות העומדות לפיתחו של קצין הבטיחות ואמר: "מגוון נושאים אמורים להטריד אותנו בתחום תפקידנו כקציני בטיחות. מובן לכל אדם ובמיוחד בתקופה בה כלכלות העולם מתרסקות –דוגמת- יוון, קפריסין  ולאחרונה גם יפן, כי אנו מחוייבים בתשומת לב מירבית לערכי ה"קיימות" – בדגש על התייעלות, חסכון ושמירה על איכות הסביבה.

הנהלת האיגוד,מדגישה את חשיבות תפקידכם המורכב כיועצים למנכ"ל ולהנהלת החברה, באפיון ובחירת צי הרכב מההיבטים  של קיימות וחיסכון לצד בטיחות. כיום, קיימת מודעות גבוהה בקרב יצרני הרכב בעולם לצורך זה של "קיימות" ושמירה על איכות הסביבה, בכל הקשור לזיהום אויר וצריכת דלק – כאשר כל מדינה גם דואגת למיסוי והכוונה בהתאם. אצלנו, המיסוי הירוק מדורג ומתחלק ל- 15 קבוצות שכל אחת מהן, מעלה או מורידה את מחיר הרכב הסופי בהתאם לדרגת זיהום האוויר".

 עוד הוסיף סודאי בעניין זה: "לאחרונה אנו מתבשרים כי יש כוונה אמיתית מצד רשות המסים,לשנות את נוסחת המס הירוק באופן שתשפיע ותגרום לעליית מחירים של המכוניות המשפחתיות ובעיקר לדגמי המיני והמשפחתיות- דבר שיגרום במישרין לעליית שווי השימוש למחזיק הקצה ולכך השפעה רבה על קבלת החלטות בעניין ההצטיידות בכלי רכב חדשים.

קצין הבטיחות אמור לשמש אמנם כיועץ להנהלת החברה, אך בד בבד עליו לדאוג גם לצרכיהם של עובדי החברה המחזיקים ב"רכב חברה" ולהתאים להם כלי רכב בהתאם לצרכיהם, שאלמלא כן, קיים חשש כי עובדים יוותרו על "רכב מעביד" עם כל ההשלכות הקשות הנובעות ממהלך כזה.

בסיום דבריו, כדוגמא למכונית המייצגת את רוח התקופה החדשה אמר סודאי: "כאן המקום לציין לטובה את חברת פולקסווגן העולמית אשר מייצגת מגוון יצרניות בתחום הרכב בארץ ובעולם והיתה חלוצה בפיתוח מנועי ה-TSI אשר יצרו מהפיכה בתחום החיסכון בדלק ובהפחתת זיהום האוויר. גם תיבת ההילוכים מדגם ה-DSG  אשר בשילוב המנוע, תורמים לחיסכון ולניצול מירבי.  הרכב המוצג כאן היום – מדגם "ראפיד"– כולל בתוכו אלמנטים אלה – שעלינו לייחס להם חשיבות מיוחדת בתקופה זו".
 

 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים