סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה ונתיבי ישראל יפעילו ניידות סיור ושירות שיחלצו כלי רכב שנתקעו בכבישים או בצד הדרך
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> משרד התחבורה ונתיבי ישראל יפעילו ניידות סיור ושירות שיחלצו כלי רכב שנתקעו בכבישים או בצד הדרך
22-2-16
 
משרד התחבורה ונתיבי ישראל יפעילו ניידות סיור ושירות שיחלצו כלי רכב שנתקעו בכבישים או בצד הדרך


 
ניידות המיוחדות יספקו מענה ראשוני ומיידי לכלי רכב הנמצאים במצוקה וזקוקים לעזרה דחופה ויפחיתו את ההפרעות לתנועה ואת הסיכון לנהגים, הנגרמים כתוצאה מעצירה של כלי רכב בצד הדרך או בשולי הכביש.
 
התחמם לך המנוע, ונאלצת לעצור בצד הדרך? נתקעת באמצע הדרך לאחר שאזל הדלק? משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל יפעילו בקרוב בכבישי הארץ ניידות סיור ושירות מיוחדות, שיעניקו סיוע ראשוני לכלי רכב שנתקעו, ללא כל תשלום.
 
למעלה מ-20 חברות מתמודדות על המכרז שפרסמה חברת נתיבי ישראל להפעלת ניידות סיור ושירות, שיעניקו לנהגים שירותי דרך, בדומה לניידות השירות הפועלות כיום בכביש 6. החברה הזוכה תידרש להפעיל את השירות החדש באמצע שנת 2016.
 
בשלב הראשון תפעיל חברת נתיבי ישראל 10 ניידות סיור ושירות, בכבישים בינעירוניים, בכל רחבי הארץ, בצפון, במרכז ובדרום. משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל ישקלו אפשרות להגדיל את מספר הניידות, בהתאם לצורך.
 
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, ציין כי הניידות המיוחדות שיופעלו על ידי צוותים מקצועיים, יספקו מענה ראשוני ומיידי לכלי רכב הנמצאים במצוקה וזקוקים לעזרה דחופה. לדבריו, השירות החדש יפחית את ההפרעות לתנועה ואת הסיכון לנהגים, הנגרמים כתוצאה מעצירה של כלי רכב בצד הדרך או בשולי הכביש.
 
צוותי הניידות יעניקו לנהגים שרכבם נתקע בכבישים, מכל סיבה שהיא, סיוע אישי, החל ממתן עזרה ראשונה לנפגעים, עד להגעת צוותי החירום, וכלה בעזרה לנהגים שנתקעו עם רכבם, כתוצאה מתקלה טכנית או מכל סיבה אחרת.
 
הניידות יסייעו לנהגים בין השאר בהחלפת גלגל, התחממות יתר של המנוע, מחסור בשמן או במים, ניפוח אוויר בצמיגים, תיקון ליקויים מכאניים קלים, סידורים לגרירה, ליווי כלי רכב בסיכון גבוה ומתן שירותי טלפון נייד בעת הצורך.
 
זמן התגובה של ניידות החילוץ יעמוד על דקות בודדות. הניידות יאובזרו בציוד חדיש, ובטיחותי, היכול לספק מענה ראשוני כמעט לכל תקלה בכלי הרכב. צוותי הניידות יהיו בקשר שוטף עם מרכז הבקרה של חברת נתיבי ישראל, 2120*.
 
יצוין כי במסגרת העבודות לשדרוג כביש 1 החדש, בין ירושלים לתל אביב, מופעלות כיום שתי ניידות שירות, שטיפלו עד כה באלפי קריאות של נהגים, שרכבם נתקע, וזכו לשבחים רבים מצד הנהגים.  
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים