סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דף הבית  >> 


באתר - קישור לשרות משפטי ללא תשלום
קישור לפורום בנושאי תעבורה המנוהל ע"י עורכי דין. מנהלי הפורום נותנים מענה חינמי לשאלות משפטיות בנושאי תעבורה. לכניסה לפורום - לחץ על שורת הכתובת למטה. לצפיה בקישורים אחרים באתר האיגוד, הכנס בתפריט הימיני ללשונית "קישורים".
http://www.lawguide.co.il/forum/forum.asp?f=24

איתור מקומות עבודה לקציני בטיחות בתעבורה
חברים יקרים, במטרה לסייע לנו באיתור מקומות עבודה פנויים לתפקיד קצין בטיחות במישרה מלאה או בכל היקף מישרה אחר, בכל איזורי הארץ, הנהלת האיגוד יוצאת בפנייה לכל קציני הבטיחות – לדווח לאיגוד על עזיבה / כוונת עזיבה של מקום עבודה, כולל מתן פרטים לגבי- סוגי כליי הרכב, היקף משרה, ישוב ואיש הקשר- מולו ניתן לאייש את המשרה מחדש. להלן אפשרויות הדיווח : באמצעות המייל : igudkb@netvision.net.il בפקס : 03-6872214 בטלפון: 03-6390149 נודה לכם על שיתוף פעולה מלא בנושא חשוב זה, על מנת שיקל עלינו לסייע לקציני בטיחות מחוסרי עבודה - בהקדם האפשרי. זיכרו !! כל דיווח לאיגוד- מאפשר פרנסה לאדם נוסף, וזאת - ללא מתווכים חיצוניים !!! בברכה, הנהלת האיגוד.

תגובות גולשים לידיעות המתפרסמות באתר.
גולשים יקרים, אנו שמחים להודיע לכם כי פתחנו חלק מהידיעות המתפרסמות בעמוד הראשי לתגובות ולהשגות שלכם על הנכתב בידיעות. פתיחת ידיעות להתייחסותכם נועדה לאפשר לכם להשמיע את דעתכם בנושאים הנדונים. נשמח אם תקחו חלק ותשתפו בדעותיכם את הגולשים האחרים באתר. איך כותבים תגובה ? פשוט מאד, בסוף כל ידיעה המתפרסמת בעמוד הראשי ישנה לשונית: "+ הוסף תגובה חדשה". לחץ על הלשונית ומכאן ואילך הכל מתנהל מעצמו. הכנס לידיעה והוסף תגובתך.


החל מ- 1/11/12 עד 31/3/13 חלה חובת הדלקת אורות ביום. איגוד קציני הבטיחות ממליץ להמשיך לנסוע עם אורות דלוקים גם בתום תקופת החורף.
איגוד קציני הבטיחות ממליץ להמשיך לנסוע באורות דלוקים במשך שעות היום גם לאחר תקופת החורף. למידע נוסף על היתרונות של נסיעה באורות דלוקים במשך היום, הכנס בתפריט הימיני לחלון "הידעת ?"

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים