סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ועדת הכספים של הכנסת מתכנסת ביום ה' הקרוב לדיון בסוגיית כלי הרכב הממתינים למסירתם לקוניהם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 7) >> ועדת הכספים של הכנסת מתכנסת ביום ה' הקרוב לדיון בסוגיית כלי הרכב הממתינים למסירתם לקוניהם
7-1-13
למערכת אתר האיגוד נודע ממקורותיה כי ועדת הכספים של הכנסת תתכנס ביום ה' הקרוב במטרה לפתור את המצוקה שנקלעו אליה אלפי אזרחים שאינם יכולים לקבל לרשותם את כלי הרכב שרכשו במיטב כספם.

ועדת הכספים צריכה  לקבוע את שייכות המכוניות לקבוצות מחיר על מנת שמשרד התחבורה יוכל לקבוע את דמי אגרת הרישוי לכל סוג של רכב.

רק כאשר משרד התחבורה יקבע את דמי אגרות הרישוי לפי שיוך המכוניות לקבוצות מחיר, יתאפשר שיחרור כלי הרכב  לבעליהם.

                  
                   אלפי כלי רכב ממתינים למסירתם
כפי שדווח באתר לפני ימים אחדים, יבואני הרכב מנועים מלמסור לקונים מכוניות חדשות שנרכשו על ידם. הסיבה - משרד התחבורה אוסר מסירת הרכבים הואיל וועדת הכספים של הכנסת טרם אישרה את שייכות המכוניות לקבוצות מחיר. קבוצות המחיר משמשות כבסיס לצורך קביעת דמי אגרת הרישוי ומשרד התחבורה אינו יכול לקבוע מחירי אגרת רישוי בהעדר קבוצות מחיר. התוצאה: אלפי כלי רכב "תקועים" אצל היבואנים ואינם נמסרים לבעליהם. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים