סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ד"ר שי סופר מונה למדען הראשי במשרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> ד"ר שי סופר מונה למדען הראשי במשרד התחבורה
29-1-14
ד"ר שי סופר מונה למדען הראשי במשרד התחבורה
 
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ , מינה את ד"ר שי סופר לתפקיד המדען הראשי במשרד התחבורה. ד"ר סופר מחליף את ד"ר אמיר זיו אב שפרש מתפקידו לפני מספר חודשים.
 
ד"ר סופר מונה למשרה לאחר שועדת הבוחנים בנציבות שרות המדינה בחרה בו פה אחד לתפקיד המדען הראשי של משרד התחבורה. סופר יכנס לתפקידו ביום ראשון הבא (2 בפברואר 2014).
 
סופר מכהן כיום כמדען הראשי של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשך שלוש השנים האחרונות. במסגרת תפקידו ניהל את מרכז המידע והמחקר הלאומי לבטיחות בדרכים והיה אחראי על בניית התוכניות האסטרטגיות של הרשות.
 
בשלוש השנים שקדמו לכך,  ניהל סופר את אגף הטכנולוגיות ברשות הלאומית וגיבש מדיניות והמלצות בנושאים טכנולוגים ובטיחותיים למנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ולשר התחבורה.
 
בתפקידיו הקודמים שימש סופר בין השאר כמהנדס פרויקטים בחברת אל-אופ וייעץ למנהל הקרן הדו לאומית למדע ישראל- ארה"ב ושימש בעבר כמדען אורח במכון וייצמן למדע.
 
בתוקף תפקידו כמדען הראשי במשרד התחבורה ד"ר סופר ירכז ויתאם את כל נושאי המחקר ביחידות המשרד ויסייע בייעוץ מדעי וטכנולוגי להנהלת המשרד ובכללם גם  בנושאי בקרה וניהול תנועה (ITS) כמו כן, יקיים קשרים מקצועיים עם גופי מחקר בארץ ובחוץ לארץ ועם אירגוניים בינלאומיים.
 
סופר בעל תואר שלישי מטעם מכון וייצמן למדע בנושא "פיזיקה ותעשיה בשילוב חשיבה המצאתי שיטתית" ובעל תואר שני במחלקה לכימיה פיזיקלית של האוניברסיטה העברית.     
 
המינוי של ד"ר סופר מצטרף לשורה ארוכה של מינויים מקצועיים במשרד התחבורה, בחודשים האחרונים בהם: מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, תא"ל (מיל) מאיר חן, סמנכ"ל בכיר תנועה, אינג' אבנר פלור, מנהל אגף בכיר רישוי , ציון מזרחי, מנהל אגף בכיר רגולציה על הרכבת, משה אמסלם ומנהל אגף בכיר ביטחון וחרום, דני שנער.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים