סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אלוף (במיל') גיורא רום מונה ליו"ר דירקטוריון הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> אלוף (במיל') גיורא רום מונה ליו"ר דירקטוריון הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
1-2-16
 
אלוף (במיל') גיורא רום מונה ליו"ר דירקטוריון הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים


השר כץ: לרום תרומה רבה  לשדרוג ענף התעופה האזרחית בישראל ולקידום הבטיחות בטיסה. החלטתי להטיל עליו את המשימה החשובה מכל, לארגן מחדש את הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ולהביא לירידה  במספר הנפגעים בתאונות הדרכים. בכוונתי לעשות הכל כדי לסייע לגיורא במשימה לאומית זאת, שאין חשובה ממנה. אני בטוח בכישוריו וביכולתו לקדם את המאבק בתאונות בדרכים
 
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ החליט למנות את אלוף (במיל') גיורא רום ליו"ר דירקטוריון הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. רום, ששימש עד לאחרונה כמנהל הרשות התעופה האזרחית (רת"א), מחליף את ד"ר יעקב שיינין שסיים את תפקידו ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים לפני מספר חודשים.
 
השר כץ החליט לבחור ברום לתפקיד יו"ר דירקטוריון הרשות, בעקבות הניסיון הניהולי הרב שצבר ותרומתו הרבה לשדרוג ענף התעופה האזרחית בישראל וקידום הבטיחות בטיסה.
 
"החלטתי להטיל על גיורא רום את המשימה החשובה מכל, לארגן מחדש את הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ולהביא לירידה משמעותית במספר הנפגעים בתאונות הדרכים. בכוונתי לעשות הכל כדי לסייע לגיורא במשימה לאומית זאת, שאין חשובה ממנה. אני בטוח בכישוריו וביכולתו לקדם את המאבק בתאונות בדרכים" אמר כץ.
 
במהלך תקופת כהונתו של רום בתפקיד מנהל רת"א, הגיעה הרשות לשורה של הישגים מרשימים בתעופה. בין השאר דורגה ישראל בעשירון העליון של 191 מדינות בעולם, בכל הנוגע לטיפול בבטיחות בטיסה.
 
בנוסף לכך, חזרה ישראל לדירוג הבטיחות הגבוה ביותר של התעופה (Category 1), שלוש וחצי שנים לאחר שהורדה לדירוג נמוך יותר  ((Category 2, בעקבות ביקורת של רשות התעופה הפדראלית האמריקאית (FAA).
 
רום שירת בחיל האוויר במשך 33 שנה, בשורה של תפקידים, והגיע לתפקיד סגן מפקד חיל האוויר. לאחר מכן שימש כנספח צה"ל בארצות הברית. לאחר שחרורו מחיל האוויר, שימש רום בין השאר כמנכ"ל המשרד לתשתיות לאומיות ומנכ"ל הסוכנות היהודית.
 
לרום תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת
UCLA בארה"ב.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים