סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
רישיונם של כלי רכב שתוקפם מסתיים במהלך חודש אפריל 2016 הוארך בחודש נוסף
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> רישיונם של כלי רכב שתוקפם מסתיים במהלך חודש אפריל 2016 הוארך בחודש נוסף
8-3-16
 
רישיונם של כלי רכב שתוקפם מסתיים במהלך חודש אפריל 2016 הוארך בחודש נוסף
 
הארכת תוקף רישיון הרכב של בעלי רכב אלה בחודש נוסף, נדרשה בעקבות קבלת אישור מועדת הכספים של הכנסת להפחית מיידית את גובה אגרת רישיון הרכב בשיעור של 1.82%, החל מ-1 באפריל 2016
 
לידיעת בעלי רכב שתוקף רישיונם יפוג במהלך חודש אפריל 2016. משרד התחבורה האריך את תוקף רישיון הרכב של בעלי רכב שמועד רישיונם מסתיים בין ה-1 ל-30 באפריל 2016, בחודש נוסף.
 
בעלי רכב אלה צפויים לקבל את בקשת תשלום האגרה במהלך החודש (מארס). כדי לאפשר להם שהות מספקת לשלם את האגרה ולבצע את הטסט (מבחן הרישוי השנתי לרכב), הוחלט במשרד התחבורה להאריך את תוקף הרישיון בחודש נוסף.
 
בעלי הרכב יכולים לשלם את אגרת הרכב המעודכנת, באמצעות עמדות השירות האוטומטיות (רשיומט) הפרוסות בכל רחבי הארץ, וכן במוקד הטלפוני (*5678) או באתר האינטרנט של משרד התחבורה ולגשת מיידית לביצוע מבחן הרישוי השנתי במכון הרישוי. לתשומת לב הנהגים, ביצוע הטסט מותנה בתשלום ביטוח החובה.
 
מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, ממליץ לכל בעלי הרכב בישראל לנצל את אפיקי השירות המתקדמים שמעמיד משרד התחבורה לרשות הנהגים, ולחסוך כסף וזמן יקר.
 
יצוין כי בעקבות חיבור מחשבי אגף מערכות מידע של משרד התחבורה למחשבי מכוני הרישוי, ניתן כיום לשלם את אגרת רישיון הרכב באמצעות האינטרנט או המוקד הטלפוני, ולבצע מיידית את מבחן הרישוי מבלי להמתין לאישור תשלום של הבנק.


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים