סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מהחודש הבא: מדפיסים רישיונות נהיגה ורכב רק בדואר, ברשיומט, באינטרנט ובטלפון
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 20) >> מהחודש הבא: מדפיסים רישיונות נהיגה ורכב רק בדואר, ברשיומט, באינטרנט ובטלפון
9-1-18
 
מהחודש הבא: מדפיסים רישיונות נהיגה ורכב רק בדואר, ברשיומט, באינטרנט ובטלפון 
 
משרדי הרישוי יפסיקו להדפיס רישיונות נהיגה ורכב, פרט למקרים בהם לא ניתן להנפיק את הרישיון בערוצים המהירים. זאת, במטרה לייעל את עבודת משרדי הרישוי, ולקצר את התורים עבור מי שנדרש לבצע פעולות המחייבות את ההגעה לסניפים 
 
צעד נוסף לקיצור התורים במשרדי הרישוי. החל מ-1 בפברואר 2018 לא ניתן יהיה להדפיס רישיונות נהיגה ורכב בסניפי משרד הרישוי. מדובר בנהגים שתוקף רישיונם פג ולא קיבלו את הרישיון לכתובתם, או נהגים שרישיונם אבד או נגנב ומבקשים להדפיס רישיון חדש (כפל רישיון).
 
משרדי הרישוי ימשיכו להדפיס רישיונות נהיגה ורכב, רק במקרים בהם לא ניתן להנפיק את הרישיון בערוצים המהירים, שמעמיד משרד התחבורה לרשות הנהגים. מדובר במקרים בהם נהגים נדרשים לחדש את רישיונם לאחר שלילת רישיון על ידי משטרה או בית המשפט, הליכי הוצאה לפועל ועדכון פרטים אישיים או שינויים טכניים ברכב.
 
יצוין כי משרדי הרישוי אינם מאפשרים כיום תשלום עבור רישיונות נהיגה ורכב, אלא להדפיסם בלבד. לעומת זאת, בערוצים השונים שהמשרד מעמיד לרשות הנהגים, ניתן לשלם עבור הרישיונות ולהדפיסם במקום אחד, בקלות ובנוחות, ולחסוך זמן יקר.
 
סמנכ"ל תנועה במשרד התחבורה, (אינג') אבנר פלור ציין כי המהלך נועד לייעל את עבודת משרדי הרישוי, ולנתב את המבקשים להנפיק כפל רישיון, למגוון הערוצים המהירים המאפשרים הדפסה ותשלום במקום אחד. הערוצים החדשים שנפתחו בשנה האחרונה, יחסכו לנהגים את ההגעה למשרדי הרישוי וההמתנה בתורים, ובמקביל יקצרו את התורים במשרדי הרישוי עבור מי שנדרש לבצע פעולות המחייבות את ההגעה לסניפים.
 
החל מ-1 בפברואר, הנפקת כפל רישיונות נהיגה ורכב תתבצע אך ורק באמצעות הערוצים המהירים: 700 סניפי דואר ישראל הפרוסים בכל רחבי הארץ, כ-100 עמדות רישיומט, המוצבות ברשת הסופר פארם ובמרכזי הקניות, אתר האינטרנט של משרד התחבורה וכן במוקד הטלפוני (*5678) או במענה האוטומטי הפועל 24 שעות ביממה.
 
רשימת סניפי הדואר בהם ניתן להנפיק את הרישיונות מפורסמת באתר האינטרנט של דואר ישראל. רשימת עמדות הרישוימט ניתן למצוא באתר האינטרנט של משרד התחבורה.
 
התכנית מבוצעת במסגרת הרפורמה שמוביל השר כץ באגף הרישוי. הרפורמה כוללת שורה ארוכה של שיפורים מהפכניים בכל תחומי הרישוי, ובכלל זה הארכה משמעותית של תוקף רישיונות הנהיגה, צמצום הבירוקרטיה, הסמכת גופים נוספים במתן שירותי רישוי, הרחבת השירותים המקוונים, הנגשת המידע לאזרחים, העתקת משרדי רישוי למבנים חדשים ומרווחים ושיפור השירות בסניפים הקיימים.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים