סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חדש - רישיון רכב חדש המאפשר זיהוי מהיר וקל של הרכב ובעליו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 7) >> חדש - רישיון רכב חדש המאפשר זיהוי מהיר וקל של הרכב ובעליו
6-1-13
משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים החל היום (6/1/13) להנפיק רישיון רכב חדש המאפשר זיהוי קל מהיר ונוח של הרכב ובעליו וכולל לראשונה מידע שימושי וברור על ההכנה למבחן הרישוי השנתי (טסט) ודרכי תשלום האגרה.
 
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ ציין כי רישיון הרכב החדש כולל לראשונה הסברים כיצד לעבור את הטסט בהצלחה וכן מה נדרש לעשות בכל שלבי חידוש הרישיון, תשלום האגרה והטסט.
 
רישיון הרכב תוכנן ועוצב מחדש על כל מרכיביו, לרבות המעטפה, הספח לתשלום ומסרים נלווים. המידע החשוב ביותר לצורכי זיהוי מידי של בעל הרכב הודגש באמצעות מסגרת וצבע בולט.
 
השינוי המהותי ביותר הוא שינוי הפורמט שנועד לחסוך נייר. במקום שני דפים נפרדים שאחד מהם מתקפל למעטפה והשני משמש לרישיון וספח לתשלום, עוצב הרישיון מחדש כדף אחד המשמש גם כמעטפה.

רשיון רכב חדש - צד קידמי


רשיון רכב חדש - צד אחורי


כיוון שבישראל מונפקים כ- 2.6 מיליון רישיונות מדי שנה, מדובר בחיסכון של כ- 15 טון נייר מידי שנה ! כך נחסכים גם כ- 15 טון אשפה וכן עלויות הובלה משלוח אחסון ועוד.
 
יש לציין כי משרד התחבורה בוחן בימים אלה מעבר לרישיון רכב חדשני ומתקדם שיכלול אמצעי זיהוי אלקטרוני כגון שבב ברקוד שיאפשר נגישות לכלל המידע וההיסטוריה של הרכב. הרישיון האלקטרוני נכלל בתוכניות העבודה של משרד התחבורה.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים